Star Kebab Török Étterem - Múzeum körút Budapest

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Star Kebab Török Étterem - Múzeum körút Budapest vélemények

Kiváló 2014. szeptember 29.gyerekekkel járt itt
Valamiért ez az étterem nagyon közel került hozzánk. Szinte mindig, amikor Pesten járunk betérünk ide. Valóban, egy kellemes hely. A gyros mellett a többi főétel is nagyon finom. De a péksütemények, lepények is említésre méltók. Mindig viszünk egy kis útravalót. Úgy vettem észre, hogy amolyan családi vállalkozásként működik a hely és ettől emberközeli, mégis jól szervezett. Remélem még sokszor betérhetünk ide.
2014. július 24.a párjával járt itt
Többször étkeztük párommal ebben a török gyorsétteremben, mivel a közelben lakunk. Panaszra egyszer sem volt okunk, az ételek minősége megfelelő, bár nem kiemelkedő, más török étteremben ettünk már jobbat is. A kiszolgálás színvonala változó, de általában udvarias.
2013. április 22.barátokkal járt itt
Többször jártam már itt, általában haverokkal egy kis szórakozás előtt vagy után betévedünk olykor. Hagyományos török ételek, melyek finomak is. Az árak egyáltalán nincsenek elszállva, sőt jó arányban vannak a minőséggel. Az étterem is jó helyen van, de többször rendeltem is már ettől az étterem hálózattól, mellyel szintén teljesen meg voltam elégedve.
2013. március 27.egyedül járt itt
Útbaeső török étterem, mivel sokszor visz arra az utam, sokszor ettem is itt. Semmi extra, a hagyoományos török választék, olcsón és gyorsan. Legutóbbi ittjártamkor kivételesen nem gyrostálat kértem, hanem joghurtos tésztát, ez sem volt mellényúlás, úgy látszik, a kevésbé mainstream török ételek is ehetőek.