tomi71

tomi71 adatlapja

Regisztráció2023.08.31
Utoljára itt2024.01.12

2023. augusztus 31.családjával járt itt
Többször voltunk ott. Parkolás megoldott, igaz fizetős. A személyzet nagyrésze kedves és segítőkész, de azért akad pár nem szimpatikus, mogorva arc is. A szobák tiszták. Az ételek, a választék pár nap erejéig elfogadható. Finomak és ízletesek az ételek. A város, a strand pár perces sétával elérhető.
Kiváló 2023. szeptember 22.családjával járt itt
A személyzet, a szálloda vezetője kiváló emberek. Segítőkészek, türelmesek, jó fejek. Az étterem megfelelő, nagyon finom ételek. Vacsora étlapról, de nagyon friss és ízletes minden. . Reggeli önkiszolgáló jellegű, svédasztalos. A szobák nem nagyok, de tiszták. Ár érték arányban kiváló. Büfé, előtér retro.
Felhasználó fényképei:
Budapest Hotel Budapest - Budapest Hotel Budapest - Budapest Hotel Budapest - Budapest Hotel Budapest -
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Kislányommal voltunk ketten. Kiváló ételek, udvarias kiszolgálás, hatalmas adagok. Programmok valami csoda, még nekem mint felnőttnek is tetszett. Állatok szabadon, simogatni is lehet. Lovasbemutató, lovagi torna nagyon jó. Tisztaság és jó hangulat.
Felhasználó fényképei:
Puchner Élménybirtok Bikal - Puchner Élménybirtok Bikal - Puchner Élménybirtok Bikal - Puchner Élménybirtok Bikal - Puchner Élménybirtok Bikal -