Puchner Élménybirtok Bikal

Puchner Élménybirtok Bikal
Puchner Élménybirtok BikalPuchner Élménybirtok Bikal
Puchner Élménybirtok BikalPuchner Élménybirtok Bikal

Puchner Élménybirtok Bikal bemutatkozása

Az Élménybirtok Magyarország első tematikus élményparkja. Az óvárosban sétálva a hamisíthatatlan középkori hangulat, amit a mesefalu, a lovagi küzdőtér, a szabóműhely csak fokozni tud. A "cukiság faktorért" az állatsimogató felel.   Különböző programokat is szerveznek a birtokon, érdemes ezekhez igazitani a látogatást.

Puchner Kastélyszálló Bikal - Egyedi Puchner Akció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Puchner Élménybirtok Bikal vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 3.a párjával járt itt
Nagyszerű hely ez! Itt mindenki jól érzi magát, bőven van látnivaló. Középkori óváros található különféle műhelyekkel, étteremmel, színházteremmel melyet vidám előadásokkal töltenek meg . Különféle játékok vannak gyerekeknek meg állatsímogató is. Egész nap szól a zene, folynak a csaták vagy lovasbemutató szóval tényleg élmény volt a nap.
Puchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Kislányommal voltunk ketten. Kiváló ételek, udvarias kiszolgálás, hatalmas adagok. Programmok valami csoda, még nekem mint felnőttnek is tetszett. Állatok szabadon, simogatni is lehet. Lovasbemutató, lovagi torna nagyon jó. Tisztaság és jó hangulat.
2082
Érdekes 2023. június 10.a párjával járt itt
Nyilván mindenki, így én is kíváncsi voltam a bikali élménybirtokra, de olyan sok magasztalást hallottam/olvastam róla, valahogy úgy ment át a köztudatba, hogy ez valami hihetetlenül klassz kaland, egyedi látványosság az országban, élményzuhatag. Ehhez képest kissé. . . na, de nem fanyalogni jöttünk, hanem mulatni, országot látni.
Puchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - BelsőPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - EgyébPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső képPuchner Élménybirtok Bikal - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2021. október 8.barátokkal járt itt
Útban Hajmás felé egy kitérő az élmény birtokra. Ez egy nagyon jó hely. Látni kell, nem lehet leírni. Visszamentünk a múltba. Aki még nem látta, menjen el feltétlen.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. július 4.gyerekekkel járt itt
Igazi időutazàs a középkorba! Több utcànyi vàrosi és falusi hàz van felépítve. Ezek egy része műhely, több helyen kézműves foglalkozàsok vannak, van fogadó, boszorkànyhàz, vízimalom és néhàny hàzban meg is lehet szàllni (Puchner Kastélyszàlló).
Puchner Élménybirtok Bikal - Puchner Élménybirtok Bikal - Puchner Élménybirtok Bikal - Puchner Élménybirtok Bikal -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 55 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Puchner Élménybirtok Bikal a térképen
7346 BikalRákóczi u. 22.