Tóthzs

Tóthzs adatlapja

Regisztráció2017.08.24
Utoljára itt2018.03.13

Szörnyű 2017. augusztus 24.barátokkal járt itt
Mi egy egész nagy csapat vagyunk. [Moderálva - a szerk.] Ide a Royálba meg mostantól fogva nem járunk, az árak miatt. Nagyon elszálltak az árakkal.Pedig a kiszolgálás és a kaja jó. Finom
Mi olyan 40-45 fős brigád vagyunk. Általában nem egyszerre szoktunk betévedni, de mostantól fogva már ide se megyünk. [Moderálva - a szerk.]
Szörnyű 2017. augusztus 27.barátokkal járt itt
Sajnos többször jártam az étteremben, és nagyon kellemetlen a tapasztalatom. Családdal barátokkal. Az illemhelyiség kicsi, büdös, és koszos. (itt nem jár az ANTSZ? )Az evőeszközöket nem igazán tisztogatják. Az árról meg nem is érdemes beszélni. Az országban a legdrágább helyek egyike. Pedig hát, egy ócska kis koszfészek.
Kiváló 2017. augusztus 27.barátokkal járt itt
Az országban ez a hálózat a legjobb ár érték arány! ! Sajnos kevés étterem van belőle. Az étel, a kiszolgálás, a tisztaság kiválló! Ezt így is meglehet csinálni. Ezektől tanulhatnának a sok éhes vendéglátóhely. Hiszen korlátlan fogyasztás ilyen minőségben sehol nincs. Mindenkinek ajánlani tudom csak!