Gastland M1 Hotel étterme Páty

2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Gastland M1 Hotel étterme Páty vélemények

Kiváló 2019. december 16., csoporttal járt itt
Csoporttal voltunk kirándulni Pozsonyban és haza felé jövetben mentünk be az étterembe vacsorázni, amit már előre bejelentettem. Külön teremben fogadtak bennünket , udvarias gyors ital kiszolgálás. Az ételek között nagy választék volt és finomak , frissek. Többféle sütemény, saláták, savanyúság és gyümölcs.
Átlagos 2017. szeptember 1.egyedül járt itt
Annyit ehetsz, amennyit bírsz, potom kb 1500-ért+ital. Neki is álltam, de már a gombakrémes makaróni nem ízlett. Aztán láttam a feliratot: ha nem eszed meg, fizesd ki, talán így fordíthatnám magyarról-magyarra. Mivel nem kívántam kétszer kifizetni ugyanazt az ételt, ezért megettem. Bár ne tettem volna.
Gastland M1 Hotel étterme Páty - Belső
Kiváló 2017. augusztus 27.barátokkal járt itt
Az országban ez a hálózat a legjobb ár érték arány! ! Sajnos kevés étterem van belőle. Az étel, a kiszolgálás, a tisztaság kiválló! Ezt így is meglehet csinálni. Ezektől tanulhatnának a sok éhes vendéglátóhely. Hiszen korlátlan fogyasztás ilyen minőségben sehol nincs. Mindenkinek ajánlani tudom csak! Probáljátok ki és kérlek írjatok ti is véleményt.
2017. augusztus 8., csoporttal járt itt
Csoporttal jártam a Gastland éttermében. A személyzet udvarias ,segítőkész.
Az ételek átlagban finomak voltak, de volt egy két kifogásolható bennük. Például a káposzta levesben olyan hosszú volt a káposzta, hogy nem lehetett beletenni a csészébe. A tisztaság kifogásolható ,elég pókhálós volt a külön terem ahová bevezettek bennünket , a mosdó viszont tiszta és illatos.
Kiváló 2015. január 13.barátokkal járt itt
Egy megerőltető költözködés után tértünk be ide két jó étvágyú fiatal emberrel. 1. 390. -Ft ért (személyenként minimum 1 ital vásárlása kötelező, ami bármi lehet a víztől a kávén át a szeszes italig) svédasztalos rendszerben korlátlan ételfogyasztás akár két órán keresztül!
Gastland M1 Hotel étterme Páty a térképen
2071 PátyM1-es autópálya 22. km, Sasfészek-tó
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar