Tündécske

Tündécske adatlapja

Regisztráció2021.09.09
Utoljára itt2024.04.10

Kiváló 2023. október 2.barátokkal járt itt
Rendszeresen járunk ide, amikor vacsorával egybekötött zenés, élőkoncertes esték vannak. Nagyon kedves kiszolgálás és személyzet van és szuper közvetlen a hangulat. A legfinomabb Somlói galuska itt van! Nagyon nagy a kerthelység, elfér kényelmesen mindenki, ha teltház van, akkor is. Több terem is van, ezért egyszerre több rendezvény is elfér egymás mellett.
Ínyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest -
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 29.barátokkal járt itt
Tökéletes kikapcsolódás gyerekeknek és felnőtteknek. Mindenki megtalálja a maga igényének megfelelő időtöltést a strandon belül. Én nagyon szeretem az élmény medencét. Nagyon sok fajta élmény elem van és mindig odafér az ember hozzá, még, ha teltház is van. A gyerekeknek nagyon jó a csúszda, ami ingyenes és a hullám medence.
Palatinus Strandfürdő Budapest -
Kiváló 2023. szeptember 28.barátokkal járt itt
Nagyon szeretem ezt a szállodát, mert közel van a vasútállomáshoz, a közérthez, a Plázshoz, a kikötőhöz, a központhoz, stb. Közvetlen Balatonparti szálloda, nagyon szép a strandja, van kültéri medence is, bár én azt még nem próbáltam, hogy milyen meleg a vize azt nem tudom és vannak ingyenes napágyak is.
Felhasználó fényképei:
Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok - Hotel Európa & Hungária Siófok Siófok -