Corso Boutique Hotel Gyula ★★★★

Corso Boutique Hotel Gyula
5700 Gyula, Megyeház utca 1.

Corso Boutique Hotel Gyula a térképen

Corso Boutique Hotel Gyula értékelése:

1. helyezett a 162 gyulai szállás közül
1. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Corso Boutique Hotel Gyula bemutatkozása

A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város nevezetességeitől. A gyulai vár, a Várfürdő, múzeumok, üzletek néhány perces sétára találhatóak, a szálloda hátsó bejárata pedig közvetlenül a gyulai korzóra nyílik.

Corso Boutique Hotel Gyula képei

Corso Boutique Hotel Gyula

Corso Boutique Hotel Gyula vélemények

2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
Városközpontban, nagyon szép szobákkal, igényesen kialakítva. A félpanzió bőséges, minden igényt kielégítő volt. A wellnessben a jakuzzi picit kicsi, 4 tagú családnak éppenhogy elég. A jade-köves masszázsázs isteni! A legpozitívabb az állandóan mosolygó, segítőkész személyzet volt. Ajánlani tudom a szállást bárkinek!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves Utazók, akik szeretnének kedves meleg fogadtatásban, jó ellátásban és finom, bőséges ételválasztékban részesülni, azoknak csak ezt a helyet ajánlom. Tiszta kellemes környezet, csendes.
Városlátogatásra nagyon alkalmas, mivel a központban van a szálláshely, sétával minden elérhető. A Várfűrdöt pedig nem szabad kihagyni.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Már 3. alkalommal járunk a hotelban, most először 13 és 16 éves unokáimmal. Nekik is nagyon tetszik a szálloda. Családi szobában voltunk elszállásolva, ami 2 külön szobából, közötte a fürdőszobából áll. Igy teljesen külön voltunk, nem zavartuk egymást. Mivel nagyon meleg volt jól jött a központi légkondicionáló.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 26.
Magas színvonalú ellátásban volt részünk ! A személyzet nagyon kedves volt, mindenben segítettek nekünk. Különösen Takács Éva ! Mindenkinek ajánlati tudom, ár/érték arány kitűnő ! A szobák ízléses és praktikus berendezése, a tágas jól berendezett fürdő szoba, a wellness részleg, a jade köves masszázs ágy használata, a svédasztalos étkeztetés mind a kényelmünket, kényeztetésünket szolgálta kitűnően !

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
Jó volt a reggeli,noha hasonló. Külínlegesen jó volt a ssilveszter esti bővitett menü. Jó az elhelyezkedése és csend volt. A szeméyzet kedves.
A wellnesz rész kisebb volt,mint amire számitottunk,de jó volt.
A várfürdő belépő jó bónusz volt.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 27.
A feleségemmel 10 éve minden Karácsonyt az ország valamelyik hasonló wellness hoteljében töltjük, és a BOUTIQUE HOTEL CORSO a legjobb három szálláshelyben benne van. Nagyon kedves, előzékeny, segítőkész a személyzet. Egy családias közegben töltöttük az ünnepet, kellemes otthonos szoba, változatos és kitűnő ételeket fogyaszthattunk az étteremben.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Nagyon ízlésesen berendezett szoba, minden igényt kielégítő felszereléssel. Tisztaság volt, kényelmes nagy méretű fürdőszobával. Figyelembe vették, hogy 4 gyerekkel megyünk, két egymás melletti szobát biztosítottak. Az ételek finomak voltak, a személyzet udvarias. Közel van a belvároshoz. Nagyon tetszett az egész családnak, ha legközelebb arrafelé járunk, biztosan a Corsoban fogunk újra megszállni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Remek helyen van a szálló,város központba.Közel van szinte minden látnivaló.
Mindenre csakis kiváló értékelést tudok mondani.Köszönjük a hozzánk való kedvességüket.
Bízom benne hogy lesz még alkalmunk a Boutique Hotel Corsoban el tölteni pár napot.
További sikeres működést kívánok Önöknek!
Tisztelettel:Báló László és Báló Lászlóné

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
A személyzet nagyon segítőkész . A szoba fiatalos és tetszetős . A wellnes részleg kicsi , mi nem is használtuk ki . A hotel jó helyen van minden pár perc sétával elérhető . Biztos hogy vissza térünk még .

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Minden szuper volt. A személyzet profi és barátságos. A szoba ízléses és kényelmes. A félpanziós ellátás kiváló. Mindenünk volt. Csak 5 autó fér a parkolójába, de hétvégén ingynes a parkolás az utcán, és volt hely is. Mindenhova sétálva lehet menni, mert a központban van.

Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 4.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.26. - 2021.03.29.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.08.31.
Corvin Hotel
5-8 éjszaka 32.973,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.29-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.12.27.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Corso Boutique Hotel
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, forró csokival vagy cappuccinoval, wellness-részleg használattal, masszázzsal, 3 éj esetén fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
2 éjszakás wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX