Ínyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest

Ínyenc Kert Étterem & Kávéház BudapestÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest

Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Ínyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2024. január 5.barátokkal járt itt
Meglepően népszerű kerthelyiséges vendéglő a III. kerület forgalmas részén, a Vörösvári úti villamos végállomásnál. A parkolási lehetőségek korlátozottak, fizetős zónában található. Belépve egy kisebb helyiségen, majd folyosón át egy hatalmas térbe érkeztünk, ahol sok asztal várta a vendégeket, melyek mindegyike már elfoglalt vagy "foglalt" táblával ellátott volt.
Ínyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - MosdóÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - MosdóÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étlap/itallapÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étlap/itallapÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. október 2.barátokkal járt itt
Rendszeresen járunk ide, amikor vacsorával egybekötött zenés, élőkoncertes esték vannak. Nagyon kedves kiszolgálás és személyzet van és szuper közvetlen a hangulat. A legfinomabb Somlói galuska itt van! Nagyon nagy a kerthelység, elfér kényelmesen mindenki, ha teltház van, akkor is. Több terem is van, ezért egyszerre több rendezvény is elfér egymás mellett.
Ínyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. május 22., üzleti partnerrel járt itt
Egy vadonatúj éttermet szeretnék mindenkinek bemutatni. Az óbudai Ínyenc kert valóba hű a nevéhez. Az igazi KEMENCÉBŐL elővarázsolt finomságokat gyorsan udvariasan szolgálják fel. A csülök és a kacsa sült egyszerűen fenomenális. Esténként lágy élő muzsika mellett költhetjük el vacsoránkat a platán fák tövében egy igazán hangulatos kerthelységben
Ínyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Külső képÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Étel/italÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - BelsőÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - EgyébÍnyenc Kert Étterem & Kávéház Budapest - Belső