umagdolna

umagdolna adatlapja

Szeretek utazni, kirándulni, belföldön és külföldön egyaránt.
kerékpár,autóbusz,vonat,személygépkocsi.
Regisztráció2014.06.09
Utoljára itt2016.05.11

2016. augusztus 3.családjával járt itt
A Mókus Csárdában keresztfiam szülinapi ebédjèn voltam, szülei és testvére társaságàban. Az előre foglalt , szépen megterített asztalhoz udvarias pincér kisért. Étlapot kaptunk közben felvették az ital rendelést. Mire kihozta az italokat mi is kiválasztottuk az ételeket.
Kiváló 2016. május 5.egyedül járt itt
SOPRON a hűség városa és az én kedvenc városom ! Márciusban lefoglalom a szállást júliusra. Végre Július! ! ! Vonatozás után ( átutazom az országot) leszállok a gyönyörűen felújított soproni vasútállomáson. Minden fáradság feledve! Első dolgom üdvözölni a várost, majd az állomás előtt lévő automatánál megveszem a 7 napos buszbérletet és ráírom a szem.
Felhasználó fényképei:
Hotel Szieszta Sopron -
Kiváló 2014. augusztus 4.családjával járt itt
A megérkezéstől kezdve, a kijelentkezésig minden csodálatos volt. A személyzet kedves és figyelmes,/például névnapom alkalmából felköszöntöttek/ a reggeli és vacsora finom és bőséges volt, az étterem személyzete maximálisan vendég orientált,/nem csak azért mert kérésünket tolmácsolva a következő vacsoránál ott volt a gyümölcsleves,/ A szoba ,fürdőszoba tiszta, mindennap megkérdezték mit kérünk és azonnal teljesítették, Ami hiányzott: szervezett kirándulás, Negatív tapasztalat?