Mókus Csárda Békéscsaba

Mókus Csárda Békéscsaba
Mókus Csárda BékéscsabaMókus Csárda Békéscsaba
Mókus Csárda BékéscsabaMókus Csárda Békéscsaba

Mókus Csárda Békéscsaba bemutatkozása

A pósteleki erdő szélén lévő Mókus Csárda gyönyörű ősfás környezetében, elegáns, minden részletében finoman kidolgozott kialakítással várja kedves vendégeit. A csárda a Pósteleki Szabadidőpark része, mely a parkerdőben található hajdani Wenckheim-kastélyrom közvetlen szomszédságában helyezkedik el.

Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig
Arcanum Hotel Békéscsaba
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Hotel Gyula
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula

Mókus Csárda Békéscsaba vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. július 10.családjával járt itt
Egy szombati ebédre tértünk be a csárdába, előre foglalva asztalt. Étlapról rendeltünk, minden finom és bőséges volt, a kiszolgálás is korrekt. A felszolgált kancsós limonádé jéggel és gyümölcsdarabokkal egyszerűen szuper! A teraszon egy kissé meleg volt, de nyár közepén ez nem meglepő, mindenhol meleg van. Egészen biztosan vissza fogunk még térni!
Kiváló 2020. szeptember 22.a párjával járt itt
Sok éve járunk Gyulára azonban most ajánlották ezt a csárdát. Teljesen el voltunk ragadtatva, gyönyörű környezet hangulatos makulátlanul tiszta csárda, az étlap lenyűgöző. Nagyon kedves személyzet és olyan ételek pl galamb leves ami igazán nagyon ritka különösen akkor ha még finom is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. január 3.a párjával járt itt
Az év végét itt kezdtük 30. -án. Olyan jó volt a felszolgálás és az enni való, hogy ilyen folytatást szerettünk volna. Ez sikerült is. Házias ízekkel találkoztunk. Egy kis kitérő bármely irányból megéri. Tessenek megpróbálni! Amikor megjegyeztem, hogy az abrosz sajnos foltos lett, azt a választ kaptam nevetve: a mosodának is meg kell élni! A vendéglátásnak nem csak az alapjaival vannak tisztában.
Mókus Csárda Békéscsaba - Étel/italMókus Csárda Békéscsaba - Egyéb
Kiváló 2017. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Gyulán töltöttünk néhány napot a családommal, ahonnan kirándultunk egyet Póstelekre is. A csárda gyönyörű helyen van, kis játszótér, állatsimogató, kastély park (bár a vadaspark elnevezést kicsit túlzónak találom, nekünk így ajánlották) a szomszédságában. Az ételek nagyon finomak voltak, férjem pörköltet evett galuskával, én töltöttkáposztát.
2016. augusztus 3.családjával járt itt
A Mókus Csárdában keresztfiam szülinapi ebédjèn voltam, szülei és testvére társaságàban. Az előre foglalt , szépen megterített asztalhoz udvarias pincér kisért. Étlapot kaptunk közben felvették az ital rendelést. Mire kihozta az italokat mi is kiválasztottuk az ételeket.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor jártam már itt, hiszen sokáig a póstelekkel szomszédos gerlán éltem. Jártam itt gyerekként, fiatal felnőttként, anyukaként, párját szülinapján köszöntő kedvesként, nagynénjét 60. szülinapján ünneplő unokahúgként, emellett láttam már esküvőre készülni, grillezni, bográcsozni a Mókus csárdában dolgozókat.
Kiváló 2015. november 9.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos helyen található, egy erdő tövében. Kedves, pontos, gyors kiszolgálás. A leves egy nagy autentikus lábasban érkezett, nagyon gusztusos volt, bár egy kicsit langyos, de ez a legkevesebb. A két "főfogás" (előételek valójában) is rögtön érkezett a leves után, szintén nagyon ízlésesen tálalva, nagy adagok. Árban is korrekt. Ajánlom!
Mókus Csárda Békéscsaba - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 18.családjával járt itt
Pár hete jártunk itt (4 fő), és az étlap áttanulmányozása után úgy döntöttünk, hogy a csárda 4 személyes tálját rendeljük (a nevére nem emlékszem), mert abban volt szinte minden, pl. kacsacomb is (amit az egyikőnk amúgy szeretett volna enni), így bizalmat szavaztunk neki. A rendelés felvétele után kb.
Kiváló 2015. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Gyulai nyaralásunk második napján (az első napról inkább ne beszéljünk), Pósteleken jártunk, ahol a gyönyörű szabadidő park mellett egy Mókus Csárdára bukkantunk. Egy hosszú városnézés után, a barátok és ismerősök ajánlására indultunk útra megnézni az éttermet, és utólag átgondolva egyáltalán nem bántuk meg döntésünk.
Kiváló 2015. május 3.családjával járt itt
Nem könnyű olyan helyet találni, ahol tényleg semmi kifogásolnivalót nem találunk. Hát ez egy olyan hely! Mind a helyszín, mind az ételek, tisztaság és kiszolgálás kifogástalan volt. Még életemben nem ettem ilyen finom kacsacombot. A többiek marhapörköltet ettek (egy adag két embernek is elegendő lett volna).
Mókus Csárda Békéscsaba a térképen
5600 BékéscsabaPóstelek, hrsz: 01304/1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo