5600 Békéscsaba, Póstelek, hrsz: 01304/1

V 11:00-20:00
csárda, étterem, vendéglő
diétás ételek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Különtermek:
Nyitott igény szerint zárt terasz - max. 80 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
Gösser, Soproni

Mókus Csárda Békéscsaba bemutatkozása

A pósteleki erdő szélén lévő Mókus Csárda gyönyörű ősfás környezetében, elegáns, minden részletében finoman kidolgozott kialakítással várja kedves vendégeit. A csárda a Pósteleki Szabadidőpark része, mely a parkerdőben található hajdani Wenckheim-kastélyrom közvetlen szomszédságában helyezkedik el.

Ez a történelmi légkör visszatükröződik a csárda belső berendezésében és hangulatában is. A múlt század közepétől működő étterem sok éven keresztül zárva tartott. 2011. április 1-től, 13 év után ismét várja régi és leendő vendégeit. A csárda teljes befogadóképessége 230 fő. A külső, homlokzat előtti terasz 60, a nagyterem 80, míg a nagyteremmel összenyitható belső terasz 90 fő befogadását teszi lehetővé.

A konyha hagyományos házias ízekkel, a viharsarki tájegységre jellemző, tájjellegű ételekkel várja vendégeit. Amikor betérnek hozzánk, szánjanak rá elég időt, élvezzék a nálunk töltött órákat, merüljenek el a gasztronómia kínálta élvezetekben, az étterem hangulatában és a külső környezet felfedezésében.

Bízunk benne, hogy Önt is mihamarabb vendégeink között köszönthetjük!

Mókus Csárda Békéscsaba képei

Szállások Békéscsaba városában
Wellness csomagok Békéscsaba városában

Mókus Csárda Békéscsaba vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Sok éve járunk Gyulára azonban most ajánlották ezt a csárdát. Teljesen el voltunk ragadtatva, gyönyörű környezet hangulatos makulátlanul tiszta csárda, az étlap lenyűgöző. Nagyon kedves személyzet és olyan ételek pl galamb leves ami igazán nagyon ritka különösen akkor ha még finom is. A pincér ajánlata az éppen akkor elkészült töltött káposzta egész napunkra feltette a koronát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az év végét itt kezdtük 30. -án. Olyan jó volt a felszolgálás és az enni való, hogy ilyen folytatást szerettünk volna. Ez sikerült is. Házias ízekkel találkoztunk. Egy kis kitérő bármely irányból megéri. Tessenek megpróbálni! Amikor megjegyeztem, hogy az abrosz sajnos foltos lett, azt a választ kaptam nevetve: a mosodának is meg kell élni!

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Gyulán töltöttünk néhány napot a családommal, ahonnan kirándultunk egyet Póstelekre is. A csárda gyönyörű helyen van, kis játszótér, állatsimogató, kastély park (bár a vadaspark elnevezést kicsit túlzónak találom, nekünk így ajánlották) a szomszédságában. Az ételek nagyon finomak voltak, férjem pörköltet evett galuskával, én töltöttkáposztát.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Mókus Csárdában keresztfiam szülinapi ebédjèn voltam, szülei és testvére társaságàban. Az előre foglalt , szépen megterített asztalhoz udvarias pincér kisért. Étlapot kaptunk közben felvették az ital rendelést. Mire kihozta az italokat mi is kiválasztottuk az ételeket.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokszor jártam már itt, hiszen sokáig a póstelekkel szomszédos gerlán éltem. Jártam itt gyerekként, fiatal felnőttként, anyukaként, párját szülinapján köszöntő kedvesként, nagynénjét 60. szülinapján ünneplő unokahúgként, emellett láttam már esküvőre készülni, grillezni, bográcsozni a Mókus csárdában dolgozókat.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos helyen található, egy erdő tövében. Kedves, pontos, gyors kiszolgálás. A leves egy nagy autentikus lábasban érkezett, nagyon gusztusos volt, bár egy kicsit langyos, de ez a legkevesebb. A két "főfogás" (előételek valójában) is rögtön érkezett a leves után, szintén nagyon ízlésesen tálalva, nagy adagok. Árban is korrekt. Ajánlom!

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár hete jártunk itt (4 fő), és az étlap áttanulmányozása után úgy döntöttünk, hogy a csárda 4 személyes tálját rendeljük (a nevére nem emlékszem), mert abban volt szinte minden, pl. kacsacomb is (amit az egyikőnk amúgy szeretett volna enni), így bizalmat szavaztunk neki. A rendelés felvétele után kb. 5 percen belül jött a tál, amit kicsit furcsálltunk is.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 6.
Gyulai nyaralásunk második napján (az első napról inkább ne beszéljünk), Pósteleken jártunk, ahol a gyönyörű szabadidő park mellett egy Mókus Csárdára bukkantunk. Egy hosszú városnézés után, a barátok és ismerősök ajánlására indultunk útra megnézni az éttermet, és utólag átgondolva egyáltalán nem bántuk meg döntésünk.

2015. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem könnyű olyan helyet találni, ahol tényleg semmi kifogásolnivalót nem találunk. Hát ez egy olyan hely! Mind a helyszín, mind az ételek, tisztaság és kiszolgálás kifogástalan volt. Még életemben nem ettem ilyen finom kacsacombot. A többiek marhapörköltet ettek (egy adag két embernek is elegendő lett volna). A pincér vicces volt és leste minden rezdülésünket.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pósteleken a kirándulásunk során kellemesen megéheztünk és a Mókus Csárdában megebédeltünk. Gyönyörű környezetben, friss levegőn a teraszon, madárcsicsergés mellett fogyasztottuk az ebédünket. Kedves, gyors kiszolgálásban volt részünk, kedvező árakon. Házias ízek a jellemzőek. Mindenkinek ajánlom a figyelmébe. Visszatérő vendégek leszünk mi is.

Legnépszerűbb csomagok Békéscsabán és környékén
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 16.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, wellness részleg és fitnesz terem használattal, kolbászgyúrással és töltéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
Veronika Apartman De Luxe
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.29. - 2021.05.27.
Fészek Apartmanház
2-7 éjszaka 3.214,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.01.02. - 2020.12.24.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.08. - 2020.12.23.
Harmónia Villa
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 19.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.24. - 2021.08.31.
Komló Hotel
2 nap/1 éjszaka 35.863,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezménykártyával, masszázskedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Toscana Apartman
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.22.
Leila Apartman
2020.10.21. - 2021.01.03.

Szállodák Békéscsaba környékén
Park Hotel Gyula Békéscsaba
Corvin Hotel Békéscsaba
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Mókus Csárda BékéscsabaX