utazó1957

utazó1957 adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2013.10.18

Kiváló 2013. július 16.családjával járt itt
Nem hiszik el, de nyertem! Ez eddig nem volt rám jellemző, de most az Ittjártam. hu versenyén második lettem és így jutottunk el családommal a János étterembe, egy hangulatos vasárnapi ebédre. Már megérkezésünkkor kellemes és udvarias fogadtatásban volt részünk, és ez az egész ebédünk alatt változatlan maradt.
Kiváló 2013. május 23.családjával járt itt
Egy születésnapi vacsora okán kerestük fel a helyet - barátaink ajánlására. Az étterem hangulatos, kényelmesen berendezett. étteremben. Már a fogadtatás is kellemesen zajlott. A kiszolgálás remek, az ételek nagyon finomak, ízletesek, minden igényt kielégítőek voltak. Mivel nincs messze lakhelyünktől, elhatároztuk, hogy máskor is szívesen meglátogatjuk az éttermet.
Kiváló 2013. október 15.családjával járt itt
A már évek óta szokásos egy őszi hétvégi kirándulásunk színhelyéül választottuk Pécset és egyben ezt a nagyon érdekes szállodát. Hogy miért érdekes? Amint az ajánlatukban is olvashattuk, a város szívében egy kívülről régiesnek látszó épületben található a szálloda. De amikor belépünk, főleg a szobánkba - megváltozik a látvány.