1151 Budapest, Fő út 78/a

Víg Kalmár Étterem Budapest a térképen

Víg Kalmár Étterem Budapest értékelése:

étterem
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, gyerekmenü, kisállat bevihető, parkolási lehetőség
Visa, EC/MC

Víg Kalmár Étterem Budapest képei

Víg Kalmár Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Munkatársaimmal a Karácsony előtti , év végi vacsoránkat költöttük itt el. A megjelenése igazi külvárosi vendéglő, régi idők képeivel a falon. Az ételválaszték bőséges, nehéz volt választani, számtalan vadétel dúsítja az egyébként is bőséges kínálatot. A rántott borjúláb mellett döntöttem, ami nem egy könnyen elkészíthető étel, de itt jól sikerült, csakúgy, mint a többi kollégám étele.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Libanapok alkalmával látogattam el az étterembe a mai napon. Ilyen finomat még sehol nem ettem, csak pozitívan tudok nyilatkozni az ételekről. Korábban is jártam már itt és mindig elégedett voltam a kiszolgálással, a személyzettel, az ételekkel. Természetesen a hétvégi időszakban szükséges az előzetes foglalás, mert előfordul, hogy ha csak úgy betévedünk ilyenkor az étterembe, sajnos nem kapunk szabad asztalt.
Budakeszi

1908 hasznos szavazat
2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam. hu adatbázisában sokáig az első 100-ban szerepelt a Víg Kalmár a budapesti éttermek sorában, ami a több mint 3700 értékelt hely között azért nem semmi! Így régóta terveim között szerepelt az étterem felkeresése. Helyszín a 15. kerület kertvárosias része, az Újpestet Rákospalotával összekötő felüljáró közelében.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai nap folyamán gondoltam elviszem kis családomat ebbe az étterembe egy finom ebédre tekintettel arra, hogy a páromnak születésnapja van. Belépéskor illedelmesen köszöntünk, majd elénk ugrott egy hölgy és rögtön közölte, hogy sajnos nincs hely. Jelzem, nem láttam bent szinte senkit. Vegigmert bennünket és nem tartott minket megfelelőnek, amit nem értek.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Február 26-án jártam családommal, barátokkal,rokonokkal a Víg kalmár étteremben. Nagyszerű volt a vendéglátás, mindenkinek ízlettek az ételek, még a különleges igényekre is tekintettel voltak. Itt tényleg úgy érzi az ember, hogy az étterem dolgozóinak valóban fontos a vendég. Kedvesek, mosolygósak, csak ajánlani tudom Mindenkinek, hogy próbálja ki!

Kyra TOP szállásértékelő
2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártam itt, eddig mindig jobb tapasztalatot szereztem. Októberben a fűtési szezon kezdetén kisebb csoporttal jártam ott. Az maradt meg leginkább, hogy nem tudták még felfűteni a( nem teljesen szeparálható) különtermet, fáztunk. Az ételektől nem voltunk különösebben elragadtatva. A rántott fogasfilé nem keltett frissen sütött benyomást, a panír nem volt ropogós.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Először jártunk itt, de nem csalódtunk. Az ételek íze, minősége és mennyisége a várakozásnak megfelelő volt. A pincérek udvariasak, gyorsak, segítőkészek. Barátainktól hallottunk az étteremről és az interneten előzetesen megnézett étlap hatalmas választéka alapján nem tudtunk ellenállni, hogy kipróbáljuk. Máskor is megyünk!

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Ha szülinapot vagy más jeles alkalmat (például itt volt az esküvőnket követő ebéd) házon kívül akarjuk ünnepelni, javarészt idejövünk. Mindig nagyon finomakat eszünk (a borjúláb valami isteni). Nyáron hangulatos a terasz is. Nagy a választék és nagyon kedves a kiszolgálás. Családias, közvetlen a személyzet, az ételek kiválasztásában pedig szívesen nyújtanak segítséget.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9.
Pálinka előhűtött pohárban, csapolt barnasör gyöngyöző korsóban, korhely libaleves, vajpuha libamáj, kedves kiszolgálás - egy szóval tökéletes... két szóval: Víg Kalmár

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 7.
Kiváló Márton-napi libavacsorán vettünk részt egy baráti társasággal a családias étteremben 2015. novemberében. A vendégek fogadása barátságos, a felszolgálás példaértékű, az étlapon legalább 20 fajta, libából készült fogás szerepel. Természetesen nem tudtuk valamennyit megkóstolni, de néhányat érdemes kiemelni közülük.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.01.16. - 2019.04.16.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2019.01.15. - 2020.01.16.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 13.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermekprogramokkal, játszóház használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.03.15.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.01.16. - 2020.01.16.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
4 nap/3 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, húsvéti bállal, gyerekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.790,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.03.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.875 - 9.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
Napi árak, Reggelivel, Félpanzióval, WIFI-vel
2019.01.16. - 2019.07.29.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.01.16. - 2019.03.23.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, wellness kuponnal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.11.01. - 2019.02.28.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Hotel Velence Resort & Spa Budapest
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Wellness pihenés (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (min. 2 éj)
Aki spa-zik, nem fázik (2 éjszaka)

Víg Kalmár Étterem BudapestX