1151 Budapest, Fő út 78/a

Víg Kalmár Étterem Budapest a térképen

Víg Kalmár Étterem Budapest értékelése:

étterem
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, gyerekmenü, kisállat bevihető, parkolási lehetőség
Visa, EC/MC

Víg Kalmár Étterem Budapest képei

Víg Kalmár Étterem Budapest vélemények

Balatonberény

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Munkatársaimmal a Karácsony előtti , év végi vacsoránkat költöttük itt el. A megjelenése igazi külvárosi vendéglő, régi idők képeivel a falon. Az ételválaszték bőséges, nehéz volt választani, számtalan vadétel dúsítja az egyébként is bőséges kínálatot. A rántott borjúláb mellett döntöttem, ami nem egy könnyen elkészíthető étel, de itt jól sikerült, csakúgy, mint a többi kollégám étele.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 18.
Libanapok alkalmával látogattam el az étterembe a mai napon. Ilyen finomat még sehol nem ettem, csak pozitívan tudok nyilatkozni az ételekről. Korábban is jártam már itt és mindig elégedett voltam a kiszolgálással, a személyzettel, az ételekkel. Természetesen a hétvégi időszakban szükséges az előzetes foglalás, mert előfordul, hogy ha csak úgy betévedünk ilyenkor az étterembe, sajnos nem kapunk szabad asztalt.

2055 hasznos szavazat
2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam. hu adatbázisában sokáig az első 100-ban szerepelt a Víg Kalmár a budapesti éttermek sorában, ami a több mint 3700 értékelt hely között azért nem semmi! Így régóta terveim között szerepelt az étterem felkeresése. Helyszín a 15. kerület kertvárosias része, az Újpestet Rákospalotával összekötő felüljáró közelében.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A mai nap folyamán gondoltam elviszem kis családomat ebbe az étterembe egy finom ebédre tekintettel arra, hogy a páromnak születésnapja van. Belépéskor illedelmesen köszöntünk, majd elénk ugrott egy hölgy és rögtön közölte, hogy sajnos nincs hely. Jelzem, nem láttam bent szinte senkit. Vegigmert bennünket és nem tartott minket megfelelőnek, amit nem értek.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Február 26-án jártam családommal, barátokkal,rokonokkal a Víg kalmár étteremben. Nagyszerű volt a vendéglátás, mindenkinek ízlettek az ételek, még a különleges igényekre is tekintettel voltak. Itt tényleg úgy érzi az ember, hogy az étterem dolgozóinak valóban fontos a vendég. Kedvesek, mosolygósak, csak ajánlani tudom Mindenkinek, hogy próbálja ki!

Kyra TOP szállásértékelő
2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. november 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártam itt, eddig mindig jobb tapasztalatot szereztem. Októberben a fűtési szezon kezdetén kisebb csoporttal jártam ott. Az maradt meg leginkább, hogy nem tudták még felfűteni a( nem teljesen szeparálható) különtermet, fáztunk. Az ételektől nem voltunk különösebben elragadtatva. A rántott fogasfilé nem keltett frissen sütött benyomást, a panír nem volt ropogós.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Először jártunk itt, de nem csalódtunk. Az ételek íze, minősége és mennyisége a várakozásnak megfelelő volt. A pincérek udvariasak, gyorsak, segítőkészek. Barátainktól hallottunk az étteremről és az interneten előzetesen megnézett étlap hatalmas választéka alapján nem tudtunk ellenállni, hogy kipróbáljuk. Máskor is megyünk!

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Ha szülinapot vagy más jeles alkalmat (például itt volt az esküvőnket követő ebéd) házon kívül akarjuk ünnepelni, javarészt idejövünk. Mindig nagyon finomakat eszünk (a borjúláb valami isteni). Nyáron hangulatos a terasz is. Nagy a választék és nagyon kedves a kiszolgálás. Családias, közvetlen a személyzet, az ételek kiválasztásában pedig szívesen nyújtanak segítséget.

Mobilról küldte. | 2015. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. november 9.
Pálinka előhűtött pohárban, csapolt barnasör gyöngyöző korsóban, korhely libaleves, vajpuha libamáj, kedves kiszolgálás - egy szóval tökéletes... két szóval: Víg Kalmár

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 7.
Kiváló Márton-napi libavacsorán vettünk részt egy baráti társasággal a családias étteremben 2015. novemberében. A vendégek fogadása barátságos, a felszolgálás példaértékű, az étlapon legalább 20 fajta, libából készült fogás szerepel. Természetesen nem tudtuk valamennyit megkóstolni, de néhányat érdemes kiemelni közülük.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.812 - 31.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.06.30.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.05.23.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2019.11.05.
Kavics Spa Klub & Hotel
Velence
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.20.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.28. - 2019.09.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.604 - 9.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.05.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 26.214,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.19. - 2019.08.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2019.09.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.28.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.365 - 28.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Víg Kalmár Étterem BudapestX