vakondka

vakondka adatlapja

Regisztráció2014.11.10
Utoljára itt2016.08.22

Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon jó volt az itt töltött egy hét minden szempontból és nem utolsó sorban kutyabarát szállás is. Mindenki nagyon kedves, segítőkész, az ételek finomak és bőségesek. A strand az utca túloldalán van, nem kellett sokat gyalogolni oda sem. Az épület mögötti parkban lehet parkolni (az utcán az egész városban fizetős a parkolás)
Szörnyű 2014. november 10.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk egy tábla fogadott, miszerint hívjuk fel az ott lévő telefonszámot. Felhívtam és telefonon kaptam az instrukciókat hová kell mennem. Az udvar végében lévő ajtóhoz kellett mennem, a kulcs a zárban volt. A szoba leginkább egy garázsra hasonlított, amibe bedobáltak pár ócska bútort, szörnyen lepusztult volt az egész.
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Ennek a szuper helynek még weboldala sincs, de állandóan tele van a fagyizó. Nem is csoda, hiszen akkora gömböket adnak, hogy 2-3 gömbnél többet lehetetlen megenni egyszerre, pedig nagyon finom.
A felszolgálók is nagyon kedvesek, gyorsak, odafigyelnek a vendégekre.
A kávé is finom, de ez elsősorban fagyizó.
Felhasználó fényképei:
Amadeus Cukrászda Harkány - Amadeus Cukrászda Harkány - Amadeus Cukrászda Harkány -