Amadeus Cukrászda Harkány
7815 Harkány, Kossuth Lajos u. 12/A.

Amadeus Cukrászda Harkány a térképen

Szállások Harkány városában
Wellness csomagok Harkány városában

Amadeus Cukrászda Harkány vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
Nagyon kedves, gyors kiszolgálás, finom és hatalmas adag fagyi. A külső asztalokhoz akár 1 gombóc fagyival is le lehet ülni és minden vendég után (ha az asztalt nem is használta) le törlik. Minden csikk után tisztára törlik a hamutartót.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 12.
230 ft-ért vettem 1 gombócot, megfelel másutt 2-3 gombócnak. Az ízvilág jó, finom főzött fagylalt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Átrium Hotelben szálltunk meg, így nem lehetett nem észrevenni a fagyizót, mivel közvetlen a szálloda mellett található. Mellesleg milelőtt ide érkeztünk hírneve már megelőzte, Pesten hallottunk róla, csak jókat. Isteni a fagyi, bőséges választék. . . Aki szereti a fagyit kösse fel. . . Itt egy gömb 10dekát nyom. :) Ár érték arányban szerintem verhetetlen (200ft).

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Platán hotel recepciósának ajánlására kerestük fel a cukrászdát. A fagylaltjuk messzemenően a legfinomabb! Hatalmas adagok és nagyon nagy választék. Kedves udvarias gyors kiszolgálás.Tisztaság mindenütt. Igazán megérdemli a kiváló hely címet.Azt a hírt hallottuk, hogy Pécsről is járnak ide fagyizni. Megértem Őket!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Ennek a szuper helynek még weboldala sincs, de állandóan tele van a fagyizó. Nem is csoda, hiszen akkora gömböket adnak, hogy 2-3 gömbnél többet lehetetlen megenni egyszerre, pedig nagyon finom.
A felszolgálók is nagyon kedvesek, gyorsak, odafigyelnek a vendégekre.
A kávé is finom, de ez elsősorban fagyizó.

Legnépszerűbb csomagok Harkányban és környékén
Ametiszt Hotel
Harkány
5 nap/4 éjszaka 10.745,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, parkolással
2020.01.01. - 2020.12.28.
Hotel Xavin
Harkány
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, gyertyafényes fürdőzéssel, ajándék bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.21.
Gere Art Apartman
2020.06.06. - 2021.06.06.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 9.450 - 10.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.08.22. - 2020.12.26.
Blum Vendégház & Pince
Villány
2020.06.06. - 2021.06.06.

Szállodák Harkányban és környékén
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Harkány
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Thermal Hotel Harkány Harkány
Hotel Castello Harkány
A Hotel Castello a siklósi vár alatt található, nyugodt pihenést kínálva. Közvetlen átjárást...
Kedvezményes vissza nem térítendő ár (min. 4 éj)
Nyárinditó Last Minute (min. 2 éj)
Mediterrán nyár (min. 2 éj)

Amadeus Cukrászda HarkányX