Hotel Korona Termal Harkány ★★★

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Hotel Korona Termal Harkány vélemények

Kiváló 2023. október 2.gyerekekkel járt itt
Az idei évben 10. alkalommal nyaraltunk a családunkkal Harkányban, már leírtam a Harkányi Gyógy és Strandfürdőt mennyire szeretjük. A Korona Hotelben szállunk meg minden évben. Helyileg tökéletes az elhelyezkedése, kényelmesen átsétálunk a fürdőbe. A szállás tiszta, rendezett.
Hotel Korona Termal Harkány - Egyéb
Gyenge 2023. február 8.a párjával járt itt
Nem a fotóknak megfelelően volt berendezve a szoba: a fotókon lévő helyett 2 pótágyat kaptunk, középen bemélyedt szivacsmatraccal, 2 irodaszékkel. A sötétítőfüggöny nem érte végig az ablakot, a fehér függöny maszatos volt. A fürdőszobában lévő fajanszok és zuhanykabin elöregedett állapotúak voltak pakolási lehetőség nélkül.
2019. július 30.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben, a fürdőtől pár lépésre, hatalmas platánok arnyékéban található a Hotel. Szép, tágas terek, a szobában kényelmes bútorok, az építés idejét idézték. Az ágynemű azonban lehangoló volt. Tisztának tűnt, de a párna egy három mérettel kisebb, szakadt huzatba volt benyomva, így olyan volt, mint egy kő.
2018. július 2.gyerekekkel járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Kívülről ráférne a felújítás az épületre. Belülről barátságos, egyszerű, tágas szobák. Tisztaság jellemezte, a személyzet segítőkész. Sajnos az éjszakai pihenés a hosszú túrák, kirándulások után nem jól sikerült, mert a matracok régiek, iszonyú süppedősek , kényelmetlenek voltak.
2018. május 18.a párjával járt itt
Kívülről ráférne a felújítás, de belül szép a Hotel és a személyzet is nagyon kedves.
A vacsora finom és változatos, reggelinél lehetne több üdítő ital.
A wifi csak a recepciónál fogható, a szobákban akadozva. Nagy előnye, hogy közel van a fürdőhöz, így akár köntösben is át lehet sétálni.
Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2017. november 8.egyedül járt itt
Pár napot töltzöttem Harkányban s a Korona Hotelt választottam szálláshelynek! S nem bántam meg ! Tisztaság nyugodság vendégszeretet de talán kifejezőbb a vendég tisztelet szó amit tapasztaltam ! A figyelmesség amit itt tapasztaltam azt sugalta számomra ,hogy az itt dolgozok
örülnek az ide betérő vendégeknek. . .
Kiváló 2017. október 24.kollégákkal járt itt
Hat éjszakát töltöttünk a hotelben. Nagyon jó helyen van, közel a fürdő,a buszpályaudvar,a fő utca. Minden napra nagyszerű programot szerveztünk. Bejártuk a környék nevezetességeit. Este várt otthon a szauna,majd vacsora,és pihenés,erőgyűjtés a másnapi túrára. Nincs olyan dolog,amit negatívként írhatnék a hotelról.
Hotel Korona Termal Harkány - EgyébHotel Korona Termal Harkány - Belső
Átlagos 2017. május 9.barátokkal járt itt
Kellemes két napot töltöttünk a szállodában. Ár-érték arányban tökéletes. a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az ágyak és a zuhanyrózsa állapotát leszámítva minden teljesen rendben volt. Az ágyrács és az ágymatrac kriminális állapotban van, alig lehet aludni rajta, illetve a kiváló minőségű gyógyfürdő áldásos hatását reggelre tönkretette az alvásra, pihenésre használhatatlan ágy.
Átlagos 2017. március 19.a párjával járt itt
Átlagos szálloda, jó ár-érték aránnyal. A tisztaság és a berendezés állapota hagy némi kívánni valót maga után. Az ételek mennyisége elegendő, a minőség úgyszint átlagos. Ami nekem kicsit csalódás volt, hogy kerekes székesként előre tájékozódtam, és azt az információt kaptam, hogy akadálymentes a szálloda.
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Nagyon jó volt az itt töltött egy hét minden szempontból és nem utolsó sorban kutyabarát szállás is.
Mindenki nagyon kedves, segítőkész, az ételek finomak és bőségesek.
A strand az utca túloldalán van, nem kellett sokat gyalogolni oda sem.
Az épület mögötti parkban lehet parkolni (az utcán az egész városban fizetős a parkolás)