vargag

vargag adatlapja

Regisztráció2017.04.16
Utoljára itt2021.06.20

Szörnyű 2017. április 16.barátokkal járt itt
Néhány évvel korábbi kellemes tapasztalat emlékét követve tértünk be ketten az étterembe. Első intő jel: morzsás, foltos asztalterítő, üres, rozsdás fedelű sótartó az asztalon. Közönséges modorú pincérnő, aki elfelejti kihozni a megrendelt italt, és amikor az étkezés végén megemlítem, neki, hogy volt még italrendelés is, zavarában elmeséli mit felejtett el mások rendeléséből.
Kiváló 2017. május 20.barátokkal járt itt
Egyszerűen és mindenféle sallangok nélkül: nagyon jó étterem. A kiszolgálás figyelmes és gyors volt annak ellenére, hogy a vendégek a mai napon megrohanták az éttermet. Mikor megérkeztünk azt gondoltam a tele parkoló láttán, hogy lehet jobb lenne elmenni másik helyre mert itt soha nem kapunk ebédet olyan tömeg van.
Kiváló 2018. március 17.egyedül járt itt
8 éve jártam itt először, és azóta ha a környékre jövök itt foglalom le a szállást és itt is étkezem. Elhelyezkedése miatt a nyugati országrész északi részének felfedezéséhez számomra tökéletes szálláshely, amihez egy kiváló étterem is tartozik. (Vagy fordítva :) A vendéglátás és a kiszolgálás mindig kifogástalan.