Évi/30/

Évi/30/ adatlapja

Regisztráció2014.01.14
Utoljára itt2015.09.03

Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, családias Környezet, Kis Konyharész,mikróval,tea-kávéfőzővel,pohárral-tányérral,ahol nyugodtan lehet étkezni. Kedves jószívű Tulajdonossal! A mi szobánk tv. nélküli mert van wifi, kényelmes ágy, zuhanykabinnal! törölközőt kell kérni ha még kell,illetve van hajszárító, bármire szükség van megkapjuk. .
Átlagos 2014. január 14.a párjával járt itt
Most jártunk ott jan11-14-ig. . . a Wellness ill. Sauna kiváló, a szoba kényelmes! Takarító személyzet tündéri! Segítőkész, aranyos! Recepció Tökéletes! Negatív: Étel. Reggeli+++Vacsora minden nap ugyan az,nem jó minőségű, íztelen! ilyen rosszat még sehol nem ettünk pedig jó pár helyen voltunk már! a Kávé rettenetes!
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
Nagyon Szeretjük Csak Ajánlani tudm :) mi már többször megfordultunk a Bonvinoban, Az Ételek Kitűnőek, a Személyzet Kiváló! ! ! Szobák, takarítás, tisztaság- Wellness nálunk 10pont :)
Most várjuk első Kisbabánkat októberre :) így 34Hetes Kismamaként is Remekül éreztem magam a Hotelben! Legközelebb már a Kis Babyvel megyünk!