VitalMed Hotel Sárvár ★★★★

VitalMed Hotel Sárvár
VitalMed Hotel SárvárVitalMed Hotel Sárvár
VitalMed Hotel SárvárVitalMed Hotel Sárvár

VitalMed Hotel Sárvár bemutatkozása

Szállodánk közvetlenül a Gyógy- és Wellnessfürdő épületében található, így Vendégeink kényelmesen, fürdőköpenyben átjuthatnak a fürdő épületébe.

5Szolgáltatás
Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

VitalMed Hotel Sárvár vélemények

Kiváló 2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Szép,igényes, tiszta, csendes igazi pihenésre szolgáló hely. Külön nagyszerű,hogy a fürdőbe fedett átjárás biztosított. Kedves a kiszolgáló személyzet, Finom ételek és italok közül lehetett választani. Igaz csak 3 napot töltöttünk a szállodába ,de ez a 3 nap nekünk felejthetetlen élményt nyújtott.
Kiváló 2018. május 10.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk a hétvégét, összességében nagyon pozitív volt a benyomásunk. Sárváron több hotelben is voltunk már a fürdő közelében, eddig mindegyik tetszett. És most sem csalódtunk. Maga a hotel + a szobák kialakítása talán egy kicsit ódivatú, de tiszta és kényelmes.
Kiváló 2016. szeptember 29.családjával járt itt
8 éve járok ebbe a szállodába, évente többször is ellátogatok ide, már családtagjaimat is "megfertőztem" vele. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet már családtagként fogad bennünket. Nagyon kedvesek, segítőkészek.
Kiváló 2014. november 2.barátokkal járt itt
2014 tavaszán jártunk itt családdal és barátokkal. A szálloda nagyon szép, tiszta. A felszolgálás kiváló. A személyzet nagyon rendes, segítőkész ami mostanában már nagy csoda. A fürdő szép és nagyon jó. A gyerekeknek is tetszett. Az étel mennyisége és minősége is kiváló. A szobánk nagy volt és kényelmes, pedig két gyerekkel mentünk. ezt mindenkinek csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 22.gyerekekkel járt itt
2014-es nyaralásunk helyszíne hosszas keresgélés és böngészés után újra Sárvár lett,mert nemcsak mi de a gyermekünk is kijelentette,hogy mindegy hová megyünk csak Sárvár legyen. Így árajánlatot kértünk az általunk oly nagyon kedvelt Park Inn szállodából,ahol 4 felnőtt és 2 gyerek részére 7 számjegyű! nem viccelek!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
A szálloda szép, tiszta; szép környéken van, pár perc sétára van a tavaktól, ami egy gyönyörű hely. A személyzet udvarias, segítőkész. A szoba nem túl nagy, de jól néz ki és kedves figyelmesség az ingyenes kávé- és teabekészítés.
Kiváló 2014. február 12.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk a szállodában születésnapi meglepetésként. Mind a szállás, mind a szolgáltatásaik elnyerték maximálisan a tetszésünk. Ami igazán megnyerte a tetszésünket,hogy egész nap fürdőruhában,köntösben voltunk,hiszen a fürdő és a szálloda össze volt kötve egy folyosóval. Igazi feltöltődést kaptunk, nagyon jól éreztük magunkat.
VitalMed Hotel Sárvár - EgyébVitalMed Hotel Sárvár - Szobák
Átlagos 2014. január 14.a párjával járt itt
Most jártunk ott jan11-14-ig. . . a Wellness ill. Sauna kiváló, a szoba kényelmes! Takarító személyzet tündéri! Segítőkész, aranyos! Recepció Tökéletes! Negatív: Étel. Reggeli+++Vacsora minden nap ugyan az,nem jó minőségű, íztelen! ilyen rosszat még sehol nem ettünk pedig jó pár helyen voltunk már! a Kávé rettenetes!
Kiváló 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Mi már 5. éve ide járunk nyaralni! Mi is ,és a gyerekek is nagyon szeretünk itt nyaralni! A játszóházat imádják,addig még ők játszanak mi egy kicsit tudunk szaunázni amit imádunk! A szállodában a személyzet nagyon kedves, segitőkész bármiről is legyen szó! Én mindenkinek csak ajánlani tudom,mi felejthetetlen napokat szoktunk itt eltölteni!
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
szuper volt egész hétvégén csak köntösben rohangáltunk imádtam es kifejezetten rendes a személyzet és hát az eltátás sem rossz ajánlani tudom csak mindenkinek meg a legjobb az egészben hogy csak egy ajtó választ el a fürdőtől csak a parkolás volt egy picit rossz mert folyamatosan ki be kelet rohangálni szólni hogy nyissanak kaput de ezt leszámítva szuperül éreztük magunk remélem még lesz rá lehetőség hogy eljussunk