Bibi Vendégház Tapolca

Bibi Vendégház Tapolca
Bibi Vendégház TapolcaBibi Vendégház Tapolca
Bibi Vendégház TapolcaBibi Vendégház Tapolca

Bibi Vendégház Tapolca bemutatkozása

Vendégházunkban aktív pihenésre várjuk vendégeinket!
Tavasbarlang: 1 perc séta, 170 m.
A központi sürgés forgás - 2 perc séta, 300 m.
A esős unalmas délutánokon bútorfestési tevékenységeket szervezünk, ahol a vendégház lakói 10% kedvezményben részesülnek.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Bibi Vendégház Tapolca vélemények

Kiváló 2016. szeptember 6.barátokkal járt itt
A Bibi vendégházba is úgy jutottunk, hogy egyszerű, puritán, olcsó szállást kerestünk. Végül a vendégháznak foglaltak voltak a szobái, így aztán a közelben levő egyházi szállásra vittek minket, amivel abszolút meg voltunk elégedve.
2016. május 9.a párjával járt itt
A korábbi szállásokkal kapcsolatos tapasztalatokból indultunk ki a párommal, így választottuk a Bibi vendégházat a Valentin-napi kiruccanásunkhoz. Már korábban is jártunk Tapolcán, maga a város elragadó, épp a legjobb helyen van a szállás - könnyen elérhető minden. A parkolással, étkezéssel, hasonlókkal nem volt gondunk, talán a tisztaságra lehetne nagyobb gondot fordítani.
Kiváló 2014. január 17.a párjával járt itt
Én a párommal és még egy házaspárral voltunk ezen a szálláshelyen. A szállás könnyen megtalálható. A fogadó helyiségbe beérve kicsit szűkösnek tűnt, és mivel érkezésünkkor nem volt ott a tulajdonos, ezért tanakodtunk, hogy milyen módon kellene hírt adni arról, hogy megérkeztünk.
Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, családias Környezet, Kis Konyharész,mikróval,tea-kávéfőzővel,pohárral-tányérral,ahol nyugodtan lehet étkezni. Kedves jószívű Tulajdonossal! A mi szobánk tv. nélküli mert van wifi, kényelmes ágy, zuhanykabinnal! törölközőt kell kérni ha még kell,illetve van hajszárító, bármire szükség van megkapjuk. .