vicus0504

vicus0504 adatlapja

Regisztráció2014.04.28
Utoljára itt2016.05.04

Kiváló 2014. június 27.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkat töltöttük itt,a Romantikus csomag keretein belül. Szerintem az értékelés önmagáért beszél! Csak ajánlani tudom mindenkinek,kedves családias hangulatú hely. Itt tényleg lesik az ember kívánságait,még egy tortát is beloptak nekem az évfordulónkra pedig csak emailban egyeztettünk :)
Az ételek kitűnőek,a személyzet kiváló,a tulajdonos hát róla ódákat lehetne zengeni
Felhasználó fényképei:
Libra Hotel Veresegyház -
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Igazi romantikus kis zug szerelmeseknek! A recepció,ami a panzió hangulatos kis éttermébe található tökéletes fogadtatása az utazásban megfáradt embereknek. Miközben bejelentkezünk,kényelmesen el fogyaszthatunk egy pohár italt. A kedves kiszolgálást és a helyi kisvasút bemutatását követően a szoba meg mutatása következik.
Átlagos 2016. május 4.a párjával járt itt
Igazi családi hotel. Anyuka és lánya a recepción fogadnak minket,udvariasan körbevezetve a szálláson,és megmutatva minden extrát. Van jakuzzi,szauna,konditerem extrém sportok kedvelőinek cross motor,quad,a fiataloknak,biliárd,csocso és a jó öreg ping-pong asztal is megtalálható a játékteremben. A szoba inkább szobácska.
Felhasználó fényképei:
X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug -