X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug
6064 Tiszaug, Vasút u. 6.

X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug a térképen

X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug értékelése:

2. helyezett a 4 tiszaugi szállás közül
110. helyezett Dél Alföldön - 571 szállás közül

X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug bemutatkozása

Az X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont a Holt-Tisza partján, Tiszaugon várja vendégeit. Sportolási lehetőségek végeláthatatlan sora kínálkozik az ide utazók számára. Osztálykirándulások, táborok, de családi nyaralások ideális helyszíne is lehet. Wellness részlegében szauna, masszázs, sókabin és jakuzzi járul hozzá a teljes feltöltődéshez. Extrém sportpályáin pedig mindenki felmérheti erejét és ügyességét.

X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug képei

X-games Hotel, Sport és Rendezvényközpont Tiszaug vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
5 éjszakát töltöttünk el,de az érkezés napján a férjem el is akart jönni haza. A A hirdetések zöme nem valós. pl. : a fiaim szerettek volna kvadozni,de 15m után megállt és nem ment tovább. Paintball van hirdetve,de az nincs. A biciklik katasztrófák, általában nem jó a hátsó fék. Az ijjak tőkével nem lehet lőni,mert nincs meg a végük.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Baráti társasággal töltöttünk ott 3 napot 2 éjszakát! nagyon jól éreztük magunkat! Kellemesen csalódtunk, mivel igen sok negatív kritikát olvastam. A kiszolgáló személyzet kedves, aranyos, és nagyon segítőkész kis csapat. A tulajdonos hölgy és kedves leánya úgyszintén kedvesek, és segítőkészek voltak.

Kinga-Laci TOP szállásértékelő
Kinga-Laci TOP étteremértékelő
2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Nagyon jól megtervezett és kivitelezett hely. Sajnos az idő múlik felette, de hatalmas erőfeszítéssel tartják fent a vezetők, az ott dolgozók. Sajnos a munkaerő hiány érezteti hatását. A szobák kicsik, de megfelelőek éjszakai pihenésre. A wellness megfelelő, sok hely irigyelné. A hatalmas területet kellene gyakrabban fűnyírózni, a kialakított ügyességi "gyakorló pályát" kitisztítani.

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Számos sportolási és kikapcsolódási lehetőséget nyújtó, városoktól távoli szállás, ahol nem a szobában érdemes tölteni az időt, hanem a sportpályákon, a virágos kertben, a wellness teraszon, vagy a Tisza-parton. A szobák rendkívül kicsik, a lovak és más állatok miatt rengeteg a légy (az étteremben is), de jól főznek, ezért csak a természetet igazán kedvelő, várostól menekülő sportolni szerető embereknek ajánlom.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 25.
A wellnes rèszleg nem igazàn felel meg a nevènek!!az ètelek nagyon izletesek ès finomak voltak csak kevès az adag egy felnőtt embernek

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 22.
Hatalmas területen fekszik a sport és ifjúsági centrum, ahol csend, jó levegő, csodás rózsák, épített tavak, kitűnő játszótér a kicsiknek, qvadozás, biciklizés,wellnes részleg, jól felszerelt fittness terem, ping-pong, biliárd, sokféle pálya labdajátékokhoz, lovaglás, kocsikázási lehetőség várja a vendégeket. A személyzet kedves, segítőkész, a masszőr kiváló.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
A nyugalom és béke szigete. Aki igényes pihenésre vágyik, csak ajánlani tudom. A személyzet aranyos, kedves, segítőkész. Az étel finom és változatos. A szobák tiszták és kényelmesek. A kikapcsolódás, és lehetőségek kimeríthetetlen tárháza.

2017. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
A sportpályák elégé elhanyagolt állapotban vannak, hiányzik egy úszó medence pedig volna rá hely, a szabad strand hát az elég lehangolo nem igazán nevezném strandnak. A hely az szép, az ötlet jó hogy sportolási lehetőséget biztosít de többet kellene nyújtani mint megmutatni hogy ott a csónak ott a víz menj és evez. Pihenésre nagyon alkalmas hely.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Igénytelen maradvány egy letűntnek remélt vendéglátói korszakból. A vezetőség jól érzékelhetően a Zimmer Feri című filmből tanulta a szakmát, szemlélete a “jó lesz az úgy a parasztnak”. A négyszemélyesnek mondott apartman maximum két fő elhelyezésére alkalmas. A nappaliként szolgáló helyiségben kinyitott kanapé lényegében lenullázza az eleve nem túl bőséges mozgásteret.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
2016/17 szilveszterét töltöttük itt. A fogadtatás kedves volt. A szobák kicsik voltak. Rendesen felfűtötték. Január 2-ig szerettünk volna maradni, de azt nem lehetett, mert drága a fűtés. Disznótoros szilvesztert ígértek, és ez rendben is volt. A baj azzal az emberrel volt akit felvettek "műsorvezetőnek". Ennek az embernek rendkívül rossz modora volt.

Club Hotel Pegasus
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Szent János Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.600 - 34.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Barack Thermal Apartmanok
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.450 - 12.200,- Ft/fő/éj között: önellátással, Gyógy- és Élményfürdő használattal, szaunavilág használattal, tea és kávé bekészítéssel, parkolással
Érvényes: 2021.12.29-ig
Nyárfás Apartmanház
Hotel Aquarell
Cegléd
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.750 - 22.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.29-ig
Tisza Alfa Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.245 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 12.600 - 26.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Príma Vendégház
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 15.324,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.

Szállodák Tiszaug környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Granada nyár (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)

TiszaugX