Gasthaus Panzió Szilvásvárad

Panzió minősítés alatt, Vendégház
Gasthaus Panzió Szilvásvárad
Gasthaus Panzió SzilvásváradGasthaus Panzió Szilvásvárad
Gasthaus Panzió SzilvásváradGasthaus Panzió Szilvásvárad

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Gasthaus Panzió Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2021. május 28.a párjával járt itt
Kedves, barátságos, gyors és profi a személyzet. A szálláshely tiszta az elvárásoknak abszolút megfelelő. Ár érték aránya a panziónak és az étteremnek egyaránt kiváló. Ha arra járunk biztosan visszatérünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2019. október 24.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el itt egy éjszakát hogy megcsodáljuk Szilvásvárad nevezetességeit. Szerencsénkre nagyon jó idő volt,így amit akartunk megnéztünk. Külön recepció nincs, az étterem funkcionál recepcióként is. Az ott dolgozó úriember nagyon kedves, segítőkész volt. Mi csak reggeliztünk ott,így a vacsoráról nem tudok véleményt mondani.
2019. június 23.gyerekekkel járt itt
1 éjszakát töltöttünk itt családdal. Nagyon szépen felújított szobák, szépen felújított fürdőszobák, de a mérete lehetne egy kicsit nagyobb! A szállást reggelivel kértük, ami svéd asztalosnak volt feltüntetve, ehhez képest a reggelit úgy kellett kérni és nem túl nagy választék volt.
Gasthaus Panzió Szilvásvárad - Külső képGasthaus Panzió Szilvásvárad - Szobák
2019. június 20.a párjával járt itt
Pici szoba, de a panzió elhelyezkedése kiváló. Közel van a lovarda, kisvasút stb. Sokat esett az eső, de kirándulni az esőmentes időben lehetett. Voltunk lovaskocsikázni (ez is benne volt a csomagban), a bácsi nagyon aranyosan bemutatta a környéket. Kedves kiszolgálás, amit az ajánlatban [moderálva - a szerk. ] ígértek, betartották.
2018. április 18.a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás, pici szoba, kényelmetlen ágy. De az elhelyezkedése tökéletes. Kirándulásokhoz kiváló. Kedves fogadtatásban volt részünk. A szobánk nagyon pici volt, főleg, hogy decemberben, esős időben voltunk - és ettől függetlenül túráztunk - a ruháinkat nem igazán volt hova tenni. Így elég kényelmetlen volt.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Igazi romantikus kis zug szerelmeseknek! A recepció,ami a panzió hangulatos kis éttermébe található tökéletes fogadtatása az utazásban megfáradt embereknek. Miközben bejelentkezünk,kényelmesen el fogyaszthatunk egy pohár italt. A kedves kiszolgálást és a helyi kisvasút bemutatását követően a szoba meg mutatása következik.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Tavaly tavasszal jártam itt a párommal. Gyönyörűséges környezetben helyezkedik el a panzió, a Szalajka-völgy csak egy karnyújtásnyira volt tőlünk. A csomagunkhoz egy welcome-drink tartozott (alkoholos ital vagy üdítő), egy felejthetetlen gyertyafényes vacsora, valamint a wellness részleg használata.
Kiváló 2016. február 24.a párjával járt itt
Nagyon jó és szép helyen van nagyon jól éreztük magunkat,a személyzet kiváló, ételek finomak voltak, szobák lehetnének kicsivel nagyobbak és ha egy kis hütővel bővülnének a szobák még jobb lenne,a csomaggal nagyon meg voltunk elégedve ,lovas kocsikázás ,gyertyafényes pisztráng vacsora ,a welnes belépő mind nagyon jó volt ,ha lesz még ilyen akcios csomag örömest megyünk
Gasthaus Panzió Szilvásvárad - Külső képGasthaus Panzió Szilvásvárad - Vendéglátás
Kiváló 2015. október 29.családjával járt itt
Őszi szünet közepén jártunk ott, hétköznap. Két felnőtt egy gyerek, 9 éves. A szoba megfelelő volt, csak a falak nagyon vékonyak. . . , de nekünk szerencsénk volt a többi vendéggel is. A mosdó szellőztetője éjszakai használatkor egy kicsit hangos. Aki kényes a párnák miatt, vigyen magával, nekünk két éjszakára megfelelt.
Gasthaus Panzió Szilvásvárad - VendéglátásGasthaus Panzió Szilvásvárad - VendéglátásGasthaus Panzió Szilvásvárad - VendéglátásGasthaus Panzió Szilvásvárad - Vendéglátás
Kiváló 2013. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
A hely fenomenálisan jó helyen van. Kilátás a szemközti hegyes tájra az ablakból, közel van minden. A személyzet barátságos, az ételek finomak. Van kint is lehetőség étkezni. Elfogadnak többféle fizetőeszközt is.
A szobában kábeltv van kis tv-vel.
Esős idő volt egyik napon, és látszott,a pára a hegyen. Beborította a fákat, csodálatos volt.
Ajánlom mindenkinek.