Viktória Db-ből

Viktória Db-ből adatlapja

Regisztráció2014.02.18
Utoljára itt2014.07.25

Gyenge 2014. július 25.a párjával járt itt
Májusban ünnepeltük Párom születésnapját a hotelben. A recepciós érkezésünkkor nem hogy tájékoztatni nem tudott a szálloda paramétereiről, de nekünk kellett rászólnunk, hogy figyeljen fel, miközben a telefonját bújta. Sajnos az informálás sem ment neki, mindenre rá kellett kérdeznünk, hol az étterem, mettől-meddig van reggeli-vacsora, hol van a wellness részleg, stb.
Kiváló 2014. február 18.gyerekekkel járt itt
Egyik hétvégén volt szerencsém eljutni az Étterembe, ahol zseniális kiszolgálásban volt részem :)
Az egyik felszolgáló Úr kellőképp odafigyelt ránk, ami külön növelte az élményt! Az adag tényleg hatalmas és ízletes, ami feladta a leckét. De legalább volt valami finomság, amit elhozhattam Gyuláról :)
Köszönöm az élményt Sörpince Vendéglő!
Kiváló 2014. július 25.gyerekekkel járt itt
Februárban Gyulán jártunk egy hétvégére és meglátogattuk a Cukrászdát is. Nagyon hangulatos hely, finom süteményekkel, édesszájúaknak ajánlom,tuti a plusz kilók megszerzése. :) A kiszolgálás gyors és kedves. Nem a legolcsóbb hely, de a minőséget meg kell fizetni. Gyerekek is élvezték az időutazást!