Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula
5700 Gyula, Kossuth tér 2.

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula a térképen

Wellness csomagok Gyula városában

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula vélemények

botigyu TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Családi vacsorára tértünk be hétköznap este. Még éppen találtunk a teraszon üres asztalt, de aki fél 8 felé érkezett, bizony már nem talált magának helyet. Ezért is volt furcsa, hogy a teraszrész fele le volt zárva, oda nem lehetett ülni. A kiszolgálás nagyon nagyüzemi volt, rohangáltak a pincérek és elég türelmetlenek voltak, nem csak velünk, hanem a környező asztaloknál is ezt tapasztaltuk.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17.
Maximálisan elégedettek voltunk. Az étlapban bőséges választék, mindenki talált kedvére valót. A kiszolgálás gyors, a pincér kedves,segítőkész volt. Az étel finom volt, laktató adagokkal. A teraszról nagyon jó a kilátás a szökőkutakra, hangulatos hely. Pár évvel ezelőtt jártunk itt egyszer, akkor menüt ettünk, így tudtuk, hogy jó választás lesz, ismét ide beülni.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Két ihatatlan, cukor ízű "limonádé" és egy csapolt Dreher Classic 1600 Ft. Flegma pincér. Ótvar, lehúzós hely. Gyulán ettől csak jobb van. Kerüld el, ha jót akarsz!

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Az étterem a város központjában közvetlen a szökőkutak mellett helyezkedik el ! A kiszolgáló személyzet kedvessége és rugalmassága példa érékű lehet bárki számára ! Az ételek frissek és nagyon ízletesek , bőségesek voltak ! A sör hideg volt , ami kimondottan jól esett a forró augusztusi délután ! Gyulára visszajáró vendégek vagyunk évek óta de sajnos csak az idén találtunk az éttermre !

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Bőséges választék, gyors kiszolgálás jellemezte, pedig minden asztal foglalt volt a teraszon és a teremben is. Hatalmas adagok, finom ízek. Többször jártam már itt, most sem csalódtam. Gyerekek és felnőttek egyaránt megtalálják a kedvencüket. A pincérek figyelmesek voltak, és nem kellett sokat várni a frissensültre sem. Ajánlom a menüt is, hétvégén pedig az a la cartot.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 11.
Családtagokkal ebédeltünk együtt születésnap alkalmából. Mind a felnőttek mind a gyerekek nagyon jól érezték magukat. Az elfogyasztott ebéd kivétel nélkül mindenkinek ízlett, a felszolgálók gyorsak voltak és udvariasak. A gyerekeknek a megmaradt ételeket gondosan becsomagolták, a számla is a várható tartományban maradt.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár évvel ezelőtt már jártunk itt. Azóta terveztem,hogy egyszer visszatérek ide. Most úgy alakult,hogy csak italt szerettünk volna fogyasztani a "Sör"pince vendéglőben. Ezúton tájékoztatok mindenkit,hogy azt itt NEM lehet,csak ha eszel is. Sőt még az sem mindegy,hogy hova ülsz le. Az első percben arrogánsan kioktatnak,hogy hova lehet ülni,a másodikban pedig kitessékelnek,mert csak inni szeretnél.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 28.
Nagyon szeretünk ide járni , az ételek finomak es igazán tradicionális , és magyaros ! Bőséges adag olyan igazi magyar módra ! A személyzet gyors és kedves ! Csak ajánlani tudom *****

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom ételek,gyors kiszolgálás.Az ételek mennyisége arányos az árakkal.Udvarias kiszolgálás.Nagyon kellemes hely.Mindenkinek ajánlom aki szereti a finomságokat.Baráti társasággal és gyerekekkel voltunk vacsorázni mindenki megtalálta a megfelelő ételt.Nagyon udvarias és gyors kiszolgálásban volt részünk.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 20.
Szuper ételek,kedves gyors kiszolgálás,bőséges adag.Figyelmes személyzet.Az étterem elhelyezkedése rendkívüli.

Legnépszerűbb csomagok Gyulán és környékén
Rózsa Apartman
Harmónia Villa
Happy Moments Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, fürdőbelépővel, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, Visit Gyula Card turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.02. - 2021.04.01.
Erika Mini Apartman
Amália Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2019.12.19. - 2021.05.27.
Erika Apartmanház
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, várfürdő belépővel
2020.10.25. - 2020.11.01.
Mediterrán Szállás
2020.10.26. - 2021.01.24.
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Neon 2 Panzió
Orosháza
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.26.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.24. - 2021.08.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaX