wtibi59

wtibi59 adatlapja

...
...
Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Húsimádó  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Wellness-mániás  •  Ennyi
Regisztráció2016.09.08
Utoljára itt2018.08.21

Kiváló 2016. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Tegnap jártunk ezen a helyen egy négy fős társasággal. A rendelés után néztük a neten az értékeléseket. Kezdtünk megrémülni a vélemények olvasása közben. Közben jött a döbbenet. a lehúzó kommentek ellenére ,villámgyors mosolygós kedves felszolgálóhölgy. Majd jött a 2. meglepetés. Az ételek gyorsan, frissen,izlésesen szervirozva érkeztek.
Kiváló 2016. október 8.a párjával járt itt
Ma megszállt minket a lustaság. Tehát menjünk ebédelni. Vásárhely mindössze 22 km. Gyerünk a Bandulába. Totál telt ház fogad 13,07-kor. A pincér máris ott van. Leültet egy 13 órára foglalt asztalhoz. Itt nincs várakozás,ha nem jön a foglaló vendég,már ott a másik. Ez esetben mi. Mire leülünk kezünkben az étlap.
Kiváló 2018. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Családdal érkeztünk egy jó hangulatú nyári délutánon. A pincér nagyon hamar jött. Kellemes, udvarias fiatalember. Kérdéseinkre türelmesen valaszolgatott. Az italok szinte azonnal elõttünk voltak. Az ételek nagyon rövid idő alatt érkeztek. Az adagok megfelelőek, az ízek teljesen rendben voltak. Legközelebb is biztosan visszatérünk.