yollary

yollary adatlapja

Imádok utazni, újdonságokat felfedezni,szeretem jól érezni magam olykor kritikus vagyok mert elvárom ,hogy a pénzemért ne csak kiszolgáljanak ha nem szolgáltassanak és jó élmény adjanak.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Házias ízek kedvelője  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó  •  Kritikus  •  kritikus
Regisztráció2016.06.28
Utoljára itt2016.07.28

2016. június 28.barátokkal járt itt
Szuper a környezet szép a hely csak a személyzet nincs köszönő viszonyba a vendéggel kivétel a recepció. A felszolgáló sértésnek veszi ha akarsz valamit a reggeli mindig ugyan az a 3 féle szalámi és a villás fizetős ha hozzá tudsz jutni és nem zöld a virsli.
2016. július 28.barátokkal járt itt
Második alkalommal voltunk ,az Anna épületben. A személyzettel maximálisan elégedett voltam,segítő készek,udvariasak,barátságosak,közvetlenek és megfigyelésem alapján bizton állíthatom iszonyatosan türelmesek és toleránsak! Jól eső érzés volt ismerős arcokat látni,tehát a személyzet is elégedett lehet a vezetéssel.
2016. július 28.barátokkal járt itt
Kétszer is ettünk itt. Első alkalommal azért választottuk mert választék a többihez képest nagyobb és a kajaszag sem terjengett az egész étteremben és környékén. A személyzet udvarias barátságos volt és két hét elteltével is megismertek. Az ételek finomak és nagyon bőségesek voltak a felszolgálás gyors volt ajánlatot is kaptunk amivel és élünk és valóban finom volt tehát nem csalódtunk!