8380 Hévíz, Autóparkoló

Wellness csomagok Hévíz városában

Kocsi Csárda Hévíz vélemények

Fülöp TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Október elején többször ebédeltünk ebben az étteremben amely megitélésünk szerint egy gyors és olcsó háromfogásos menüt felszolgáló étterem, mindemelett 6-8 féle savanyuságot választhattunk külön, a menű árában. Az étterem tiszta, a felszolgálás gyors, a személyzet udvarias volt, annak ellenére, hogy az étteremben szinte minden alkalommal sok vendég volt.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Finom bőséges ételek, udvarias figyelmes kiszolgálás, jó zene és hangulat. Ajánlom mindenkinek!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Sajnos a hely megváltozott kicsit,más lett a személyzet és a konyha. Finomak az ételek,és jó a kiszolgálás is, viszont aki ismerte a helyet és a régi ízeket várj,az nagy eséllyel nem fogja viszont érezni. Ez nem azt jelenti,hogy rosszak lettek az ételek. Aki szereti ezt az ízvilágot,a magyaros ízeket és elsőnek eszik itt,annak is ízleni fog.

dangel TOP szállásértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Személyes ajánlás alapján választottuk ezt az étteremet, igaz az ajánlás úgy hangzott, hogy "lehet már nem olyan jó, mint régen". Azt nem tudom, hogy régen milyen volt, de most jó nem az biztos. Miután helyet foglaltunk az egyik asztalnál, 5 percet kellett várunk egy hölgy pincérre úgy, hogy másik kettő tátott szájjal (szószerint) nézte, hogy ott ülünk, de még véletlenül sem jött oda, hogy legalább egy étlapot a kezünkbe nyomjon.

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A Napfény hotelben laktunk , és ez is egyike a partner étteremnek , ahol a szállodai kupon ellenében vacsorázni , vagy ebédelni lehet . Egyik alkalommal, a Tófürdőről hazamenet, kis kerülővel mentünk ide vacsorázni . Öt óra, és fél hat között értünk oda , és mondtuk a pincérnek , hogy a kapott tikettel szeretnénk enni .

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Jártunk már a csárdában tavasszal az ittjartam. hu oldal ajánlásával, akkor is pozitív élményekkel távoztunk, így gondoltuk, hogy ismét visszatérünk. Balatonról indultunk haza a családdal, telefonon foglaltunk is asztalt, hogy biztosan legyen helyünk este. Esténként élőzenével szórakoztatják a vendégeket.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Párommal töltöttük a szünetet Hévizen és hát valahol enni kellett, hamár szépen felöltöztünk. Nem is tudom már miért erre a helyre esett a választás de végül bementünk. A fogadtatás kellemes volt, kérésünkre még a gyertyát is meggyújtották :D
Először pizzát akartunk enni, de aztán egy kétszemélyes tálat választottunk. Rossz döntés volt.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Nyaralásunk alatt kétszer jártunk itt. Első nap menüre ültünk be, második nap pedig vacsorára. Mindkét alkalommal isteni volt az étel. A pincérek mind évek óta dolgoznak ott, összeszokott társaság. Ez látszik is a kiszolgáláson. Hatalmas a hely, szinte minden nap tele van. Ehhez képest mindenkire ugyanúgy figyelnek, gyorsan hozzák a megrendelt ételt, italt.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
Minden évben betérünk a Kocsi Csárdába amikor Hévízen járunk! Idén végre pozitív változásokat is felfedezni véltünk. Kicsit dinamikusabbá vált a kiszolgálás. Sajnos a "kedvenc" neandervölgyi, tányérdobálós pincérünktől még nem szabadultak meg de legalább most nem ő jött az asztalunkhoz. A pincérek viselkedése kicsit változott de van még mit csiszolni rajta.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 28.
Kétszer is ettünk itt. Első alkalommal azért választottuk mert választék a többihez képest nagyobb és a kajaszag sem terjengett az egész étteremben és környékén. A személyzet udvarias barátságos volt és két hét elteltével is megismertek. Az ételek finomak és nagyon bőségesek voltak a felszolgálás gyors volt ajánlatot is kaptunk amivel és élünk és valóban finom volt tehát nem csalódtunk!

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Lekics Apartmanok
2020.10.31. - 2020.10.31.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Hotel Bassiana
2-4 éjszaka 16.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, fürdőköntös használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.23.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
5 nap/4 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, disznóvágással, tombola, szilveszteri vacsorával és zenével, éjfélkor pezsgővel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 34.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszter estéjén all inclusive italfogyasztással, zenével és éjféli pezsgővel, éjféli büfékínálattal, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Holiday Club Villa
3 nap/2 éjszaka 6.438 - 14.254,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.20. - 2022.01.02.
Ágnes Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.983,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, kedvezményes tófürdő belépővel, éttermi kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.21. - 2020.12.26.
Karos Wellness Apartman
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.000 - 8.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül
2020.03.17. - 2022.01.14.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 36.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, köszöntő itallal, masszázs kuponnal, borkóstolóval, szilveszteri programokkal, széf használattal
2020.12.29. - 2021.01.03.
Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.31. - 2021.10.31.
Ács Apartman
2021.04.01. - 2021.10.31.
Batthyány Kúria
Zalacsány
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és programokkal, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Vital Hévíz
Wolf Panzió Hévíz
Hotel Panoráma Balatongyörök Hévíz
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Óév búcsúztató (min. 3 éj)

Kocsi Csárda HévízX