8380 Hévíz, Autóparkoló

Wellness csomagok Hévíz városában

Kocsi Csárda Hévíz vélemények

Fülöp TOP szállásértékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 21.
Október elején többször ebédeltünk ebben az étteremben amely megitélésünk szerint egy gyors és olcsó háromfogásos menüt felszolgáló étterem, mindemelett 6-8 féle savanyuságot választhattunk külön, a menű árában. Az étterem tiszta, a felszolgálás gyors, a személyzet udvarias volt, annak ellenére, hogy az étteremben szinte minden alkalommal sok vendég volt.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Finom bőséges ételek, udvarias figyelmes kiszolgálás, jó zene és hangulat. Ajánlom mindenkinek!

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Sajnos a hely megváltozott kicsit,más lett a személyzet és a konyha. Finomak az ételek,és jó a kiszolgálás is, viszont aki ismerte a helyet és a régi ízeket várj,az nagy eséllyel nem fogja viszont érezni. Ez nem azt jelenti,hogy rosszak lettek az ételek. Aki szereti ezt az ízvilágot,a magyaros ízeket és elsőnek eszik itt,annak is ízleni fog.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Személyes ajánlás alapján választottuk ezt az étteremet, igaz az ajánlás úgy hangzott, hogy "lehet már nem olyan jó, mint régen". Azt nem tudom, hogy régen milyen volt, de most jó nem az biztos. Miután helyet foglaltunk az egyik asztalnál, 5 percet kellett várunk egy hölgy pincérre úgy, hogy másik kettő tátott szájjal (szószerint) nézte, hogy ott ülünk, de még véletlenül sem jött oda, hogy legalább egy étlapot a kezünkbe nyomjon.

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A Napfény hotelben laktunk , és ez is egyike a partner étteremnek , ahol a szállodai kupon ellenében vacsorázni , vagy ebédelni lehet . Egyik alkalommal, a Tófürdőről hazamenet, kis kerülővel mentünk ide vacsorázni . Öt óra, és fél hat között értünk oda , és mondtuk a pincérnek , hogy a kapott tikettel szeretnénk enni .

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
Jártunk már a csárdában tavasszal az ittjartam. hu oldal ajánlásával, akkor is pozitív élményekkel távoztunk, így gondoltuk, hogy ismét visszatérünk. Balatonról indultunk haza a családdal, telefonon foglaltunk is asztalt, hogy biztosan legyen helyünk este. Esténként élőzenével szórakoztatják a vendégeket.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 16.
Párommal töltöttük a szünetet Hévizen és hát valahol enni kellett, hamár szépen felöltöztünk. Nem is tudom már miért erre a helyre esett a választás de végül bementünk. A fogadtatás kellemes volt, kérésünkre még a gyertyát is meggyújtották :D
Először pizzát akartunk enni, de aztán egy kétszemélyes tálat választottunk. Rossz döntés volt.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Nyaralásunk alatt kétszer jártunk itt. Első nap menüre ültünk be, második nap pedig vacsorára. Mindkét alkalommal isteni volt az étel. A pincérek mind évek óta dolgoznak ott, összeszokott társaság. Ez látszik is a kiszolgáláson. Hatalmas a hely, szinte minden nap tele van. Ehhez képest mindenkire ugyanúgy figyelnek, gyorsan hozzák a megrendelt ételt, italt.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
Minden évben betérünk a Kocsi Csárdába amikor Hévízen járunk! Idén végre pozitív változásokat is felfedezni véltünk. Kicsit dinamikusabbá vált a kiszolgálás. Sajnos a "kedvenc" neandervölgyi, tányérdobálós pincérünktől még nem szabadultak meg de legalább most nem ő jött az asztalunkhoz. A pincérek viselkedése kicsit változott de van még mit csiszolni rajta.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 28.
Kétszer is ettünk itt. Első alkalommal azért választottuk mert választék a többihez képest nagyobb és a kajaszag sem terjengett az egész étteremben és környékén. A személyzet udvarias barátságos volt és két hét elteltével is megismertek. Az ételek finomak és nagyon bőségesek voltak a felszolgálás gyors volt ajánlatot is kaptunk amivel és élünk és valóban finom volt tehát nem csalódtunk!

Legnépszerűbb csomagok Hévízen és környékén
Holiday Club Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.125 - 8.039,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.07. - 2020.09.30.
Joó-Elite Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2020.11.08.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2019.12.30.
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 23.252,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2018.07.05. - 2020.12.23.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.08.30.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.05. - 2020.12.31.
Papp Apartmanház
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Márta Apartman Zalakaros
2020.12.05. - 2019.12.05.
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.03.01. - 2020.12.05.
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.09.01. - 2020.08.31.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Hévíz
Hotel Bonvino Wine & Spa Hévíz
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Palace Hotel  Hévíz
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

Kocsi Csárda HévízX