Kocsi Csárda Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kocsi Csárda Hévíz vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 22.a párjával járt itt
A vegyes halászlében a ponty iszap szagú, ízű volt. A rendelésünket felvevő pincér türelmetlen, kissé udvariatlan volt, meg sem várta amíg rendesen atnézhettük volna az étlapot. . . Az adag kicsi ellentétben drága, a szervíz díj nem szerepel az étlapon, a vendéget erről nem tájékoztatják. . . Most voltunk ott először és szerintünk utoljára is. Nem ajánljuk senkinek!
Kiváló 2023. július 22.gyerekekkel járt itt
Végre egy hely, ahol jól főznek! Családi nyaralás alkalmával jártunk itt. Ilyenkor sorra tesztelem az éttermeket, hol sikerül jobbat, vagy legalább olyat enni, mint amit magam is elkészítek.
A Kocsi Csárdában sikerült végre egy igazán ízletes, minőségét és mennyiségét tekintve is kimagasló vacsorát elfogyasztanunk. Köszönöm az élményt!
Kiváló 2023. június 3.családjával járt itt
Kiváló kiszolgálás!
Finoman elkészített ételek.
Földön járó árak.
Gyors kiszolgálás !
Mindenkinek szeretettel ajánlom.
A legjobb étterem Hévízen.
Kocsi Csárda Hévíz - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 22.családjával járt itt
Hévizre érkezésünkkor első utunk a csárdába vezetett. Kedves személyzet, gyors kiszolgálás és nagyan finom finom ebéddel indítottuk az egyhetes nyaralásunkat. Itt is mint minden étteremre elmondható a bababarát hozzáállás, sehol sem csalódtunk a vendéglátásban. Izletes, finom húsleves, még a kis picurink is jól lakott.
2021. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Hévíz közelében nyaraltunk, így az egyik napunkat a városban töltöttük. Előzetesen már hallottunk erről a csárdáról, ismerősöktől, így erre esett a választásunk. Kipróbáltuk. . . a felszolgáló Úr nagyon kedves volt, beszélgettünk is. . . már ez jó benyomást keltett. Az ételek kiválasztása után, ahhoz képest gyorsan meg is kaptuk.
Kocsi Csárda Hévíz - EgyébKocsi Csárda Hévíz - EgyébKocsi Csárda Hévíz - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 21.a párjával járt itt
Október elején többször ebédeltünk ebben az étteremben amely megitélésünk szerint egy gyors és olcsó háromfogásos menüt felszolgáló étterem, mindemelett 6-8 féle savanyuságot választhattunk külön, a menű árában.
Az étterem tiszta, a felszolgálás gyors, a személyzet udvarias volt, annak ellenére, hogy az étteremben szinte minden alkalommal sok vendég volt.
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Finom bőséges ételek, udvarias figyelmes kiszolgálás, jó zene és hangulat. Ajánlom mindenkinek!
2019. január 26.a párjával járt itt
Sajnos a hely megváltozott kicsit,más lett a személyzet és a konyha. Finomak az ételek,és jó a kiszolgálás is, viszont aki ismerte a helyet és a régi ízeket várj,az nagy eséllyel nem fogja viszont érezni. Ez nem azt jelenti,hogy rosszak lettek az ételek. Aki szereti ezt az ízvilágot,a magyaros ízeket és elsőnek eszik itt,annak is ízleni fog.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő
Átlagos 2018. november 5.a párjával járt itt
Személyes ajánlás alapján választottuk ezt az étteremet, igaz az ajánlás úgy hangzott, hogy "lehet már nem olyan jó, mint régen". Azt nem tudom, hogy régen milyen volt, de most jó nem az biztos. Miután helyet foglaltunk az egyik asztalnál, 5 percet kellett várunk egy hölgy pincérre úgy, hogy másik kettő tátott szájjal (szószerint) nézte, hogy ott ülünk, de még véletlenül sem jött oda, hogy legalább egy étlapot a kezünkbe nyomjon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2018. április 23.a párjával járt itt
A Napfény hotelben laktunk , és ez is egyike a partner étteremnek , ahol a szállodai kupon ellenében vacsorázni , vagy ebédelni lehet . Egyik alkalommal, a Tófürdőről hazamenet, kis kerülővel mentünk ide vacsorázni . Öt óra, és fél hat között értünk oda , és mondtuk a pincérnek , hogy a kapott tikettel szeretnénk enni .
Kocsi Csárda Hévíz - EgyébKocsi Csárda Hévíz - Étel/ital