zaran

zaran adatlapja

Regisztráció2013.07.05
Utoljára itt2015.06.01

Kiváló 2014. január 1.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszalátogatunk ebbe az étterembe, ha Siófokon járunk. Mindig nagyszerű a kínálat, ezért sosem megyünk máshová, mert nagyon bevált számunkra. Finomak a pizzák, a cipóban tálalt levesek és a tészták. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Az árak is nagyon elfogadhatóak. Kedves a kiszolgálás, gyerekbarát az étterem.
Kiváló 2015. június 1.családjával járt itt
Férjem születésnapja alkalmából ebédeltünk az étteremben május végén. Mindennel meg voltunk elégedve, szívesen visszatérünk máskor is. A hely nagy előnye, hogy hétfőn és csütörtökön féláron lehet fogyasztani az ételeket. A cipóban tálalt hagymaleves a kedvencünk, de a többi étellel is meg voltunk elégedve.
2013. július 5.a párjával járt itt
Egy éjszakás villám-pihenésre érkeztünk Egerszalókra. Nagyon tetszett a Wellness részleg. Nem voltak sokan és este 10-ig lehetett használni a medencéket. Az úszómedence is gyógyvizes, így kellemesen langyos volt (30 fokos). Néha csak mi ketten voltunk a medencékben. Közel van a híres sódomb, ahová este tettünk egy sétát.