Kiváló 2013. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2014. január 1.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Évek óta visszalátogatunk ebbe az étterembe, ha Siófokon járunk. Mindig nagyszerű a kínálat, ezért sosem megyünk máshová, mert nagyon bevált számunkra. Finomak a pizzák, a cipóban tálalt levesek és a tészták. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Az árak is nagyon elfogadhatóak. Kedves a kiszolgálás, gyerekbarát az étterem. Még focimeccset is lehet közben nézni az étterem hátsó részében.
Őszintén szólva,ilyen pizzát még nem láttam,nem ettem. A tésztaalapnak nem sok köze volt a pizzához,rajta nyers sonka,nyers paradicsom,kemény parmezánforgács. Nem nagyon tudom,elfelejtették-e visszatenni a kemencéme,vagy itt ez a "pizzakoncepció". Kedvem lett volna visszavinni,de mivel összesen...
Több alkalommal fordultunk már meg ebben a vendéglőben. Általában probléma volt a kiszolgálásnál. Higiéniai szempontból és emberségből is jellemtelen volt az ominózus nap....
Rendeltem pizzát. Piedone. Volt rajta pepperoni. 5 egész szál. Jobb helyen ezt legalább felkarikázva szórják rá. A feltét is kb a pizza közepén volt. (Moderálva a szerkesztő által.)