Ízfaló

Ízfaló adatlapja

Regisztráció2014.06.04
Utoljára itt2016.02.02

Gyenge 2014. július 21., kollégákkal járt itt
Barátaimmal többször jártunk itt, de eddig nem volt szerencsénk, mert mikor mentünk zárva volt. Most szerencsénk volt!? Az árak nekünk magasak voltak, az adagok kicsik. A környezet szép. Ha legközelebb enni akarok, illetve jólakottan szeretnék távozni, akkor valószínű, hogy nem ide tervezem az étkezést.
Gyenge 2014. július 21.barátokkal járt itt
Tele vagyok ellentmondással a hellyel kapcsolatban. Nem tudom, hogy mit képviselnek. Különösen akkor jöttem zavarba, mikor megláttam a felső szintet. Barátaim mondták, hogy régebben csúcs gasztronómiai szolgáltatásnak indult, szerintem ennek ma nyoma sincs. A pincér kedvetlen, lassú volt, így aztán nem is ettünk, csak ittunk.
Kiváló 2016. január 6.barátokkal járt itt
Hat fős társasággal voltunk ismét az étteremben, nagyon jól éreztük magunkat. Vargánya püré levest, kacsa húslevest ettünk kacsamájas derelyével, majd kacsát Stroganoff módra, sült kacsacombot, sertés tarja steaket, Mecseki szeletet salátás tortillával. Kiadós jó ételeket kaptunk, ezért desszertet már nem kértünk.