Enoteca Corso Pécs

Enoteca Corso Pécs értékelése:

75. helyezett a 161 pécsi étterem közül
213. helyezett Dél Dunántúlon - 507 étterem közül

magyar, nemzetközi
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell, Hazi sörök

Enoteca Corso Pécs bemutatkozása

Pécs belvárosában, a színház szomszédságában fekvő gyönyörű ETTEREM, melyet a hazai gasztro szakirodalom az ország egyik legjobb éttermévé választja minden évben.
Nagyon családias hangulatú, minden gyermek jól érzi magát nálunk, ezáltal a szülők is!

Enoteca Corso Pécs vélemények

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. július 21.
Tele vagyok ellentmondással a hellyel kapcsolatban. Nem tudom, hogy mit képviselnek. Különösen akkor jöttem zavarba, mikor megláttam a felső szintet. Barátaim mondták, hogy régebben csúcs gasztronómiai szolgáltatásnak indult, szerintem ennek ma nyoma sincs. A pincér kedvetlen, lassú volt, így aztán nem is ettünk, csak ittunk.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 27.
Ide az jöjjön, aki finomat akar enni. Nem olcsó, sőt drága! DE! Abszolút megéri az árát, legalábbis szerintem. A legfinomabb ételeket itt ettem egész életemben, padig már sok száz étteremben jártam szerte a világban. Itt ettem életem etalon hamburgerét, horribilis áron, de akárhányszor újra megenném. Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla.

2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pécs egyik legjobb étterme (a másik a Susogó) a belvárosban. Nyáron a Király utcára nyíló teraszon érdemes helyet foglalni, hűvösebb időben az emeletet javaslom. (A konyhát élő egyenesben mutatja a belső TV. ) Kultúrást, színvonalas környezet. Professzionális gasztronómiai élmény, kedves, szolgálatkész személyzet. Ha arra járunk, sosem hagyjuk ki.

Legnépszerűbb csomagok Pécsett és környékén
Bagolyvár Panzió
Pécs
2020.10.23. - 2021.01.21.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2020.12.22.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
3 nap/2 éjszaka 18.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, malacsütéssel, tea és forralt bor "bár"-al, tökfaragással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.

Szállodák Pécs környékén
Ametiszt Hotel Pécs
Dráva Hotel Thermal Resort Pécs
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Pécs
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Meghitt karácsony (min. 3 éj)

Enoteca Corso PécsX