Zsolnay Étterem & Kávézó Pécs

Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Zsolnay Étterem & Kávézó Pécs vélemények

2023. július 26.gyerekekkel járt itt
Családdal tértünk be ebédelni, fél egykor már nem volt menü. . . Rendeltünk étlapról, egy gyerek adagot és három főételt. . . . . a teljes adag ugyanakkora volt, mint a gyerek adag. Az egyik felszolgáló el is szólta magát, hogy gyerek adag, a másik, gyorsan kijavította, hogy nem az. . . . nem voltunk teljesen elégedettek. . . kicsit egysíkú, unalmas ételeket kaptunk. . . . a környezet csodás. .
Kiváló 2023. július 11.barátokkal járt itt
Egész délutános Zsolnay negyedjárás után pihenni ültünk le az étterem teraszán. Csak limonádét ittunk, ami finom, és hideg volt. Várni szinte nem kellett rá. Még az épületben lévő kiállítást is meg akartuk nézni, de nem tudtuk merre induljunk. A pincér kedvesen elkísért,megmutatta az utat.
Kiváló 2021. december 8.a párjával járt itt
Az étterem személyzete udvarias és segítőkész volt
Az előétel melyet rendeltünk nagyon bőséges és minőségi alapanyagokból készült nagyon meg voltunk vele elégedve.
Visszatérünk máskor is!!!!
Úgy láttuk igen közkedvelt menűztető hely is . Nagyon sokan ebédeltek ott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 20.a párjával járt itt
Magas esztétikai igényű, elegánsan, ízlésesen kialakított étterem, méltón a nevéhez. Belépésünk pillanatától éreztük, hogy valóban vendégnek tekintenek, azonnal a vállfás fogasra tették a kabátunkat, asztalhoz kísértek és onnan kezdve folyamatos volt a kényeztetés.
Zsolnay Étterem & Kávézó Pécs - Étel/italZsolnay Étterem & Kávézó Pécs - Étel/italZsolnay Étterem & Kávézó Pécs - Étel/ital
Kiváló 2016. január 26.a párjával járt itt
1 éve voltunk itt, az egyik legjobb étterem, ahol életem során jártam. A kiszolgálás pazar, a felszolgálók fehér kesztyűben dolgozank. Az adagok valóban nem nagyon, de egy ilyen gourmet hely nem is arról szól, hogy degeszre egye magát az ember, egyébként mi jól laktunk így is.
Kiváló 2014. augusztus 30.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben, esztétikusan kialakított étterem, mely magas színvonalat és minőséget képvisel. A személyzet profi, a vendég a legfontosabb. Az ételek kiválóak, sokfélét megkóstoltunk, minden remek és friss, tükrözi az árszínvonalat.
Az adagok persze nem veszik fel a versenyt egy svédasztallal, de ide nem is ezért jön az ember.
Még visszatérünk! :)
Gyenge 2014. július 21., kollégákkal járt itt
Barátaimmal többször jártunk itt, de eddig nem volt szerencsénk, mert mikor mentünk zárva volt. Most szerencsénk volt!? Az árak nekünk magasak voltak, az adagok kicsik. A környezet szép. Ha legközelebb enni akarok, illetve jólakottan szeretnék távozni, akkor valószínű, hogy nem ide tervezem az étkezést.
Kiváló 2014. január 17.barátokkal járt itt
Előzetes foglalás nélkül tértünk be heten, ennek ellenére azonnal asztalt kaptunk. A felszolgálók már az első percekben éreztették velünk, hogy itt mi, a vendég vagyunk a legfontosabb. Az ételek kifogástalan minőségben, megfelelő időben kerültek asztalra, az ajándék étvágygerjesztő falatkák után.