zorababa

zorababa adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2018.02.06

2018. február 6.a párjával járt itt
Januárban férjemmel jöttünk 3 napra. Tetszett az elhelyezkedése, nagyot sétáltunk a horgásztó körül a szakadó hóesésben. Tiszta, kényelmes,tágas a szoba. Udvarias a személyzet. A konyha jó, a vacsora választék lehetne egy kicsit exkluzívabb. Az italárak még a víz is elég húzós.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Azért adtam ezt a címet az értékelésemnek mert igazán meglepődtem. Egészen véletlenül találtunk rá de igazán bántam volna ha nem veszem észre az út melletti csárdát. Fenntartásokkal mentem be mert eddig igazán sok ízléstelen út menti étkező hellyel találkoztam. Ekkor ért a meglepetés. Igazi vidéki hangulat fogadott bent.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Maximálisan meg voltunk elégedve, egyedül a szobát értékeltem alacsonyabbra mert nem igazán a retro berendezéssel volt bajunk hanem túl sivárak voltak a falak. Sehol egy kép, egy polc,semmi olyan ami egy kis hangulatot ad. Nagyon tetszettek a zsalugáteres ablakok de mivel erős szél volt éjszaka sajnos nem hagyott aludni mert nagyon nyikorogtak.