Kökénydombi Csárda Hódmezővásárhely
6800 Hódmezővásárhely, Zölderdő u. 4.

Kökénydombi Csárda Hódmezővásárhely a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
A Kökénydombi csárda beltere varázslatos. Leginkább a Bagolyvárhoz meg a szegedi Régi Hídhoz tudnám hasonlítani. Sok pácolt fa és nyers tégla, békebeli hangulat, kandalló, régi használati tárgyak, minden apró részlet kidolgozna, a polgári és a rusztikus elemek megnyerő harmóniában olvadnak össze. Az atmoszféra nem ötös, hanem csillagos ötös.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Véletlen tévedtünk a családdal a csárdába. De nagyon kedves kiszolgálást kaptunk. Asztalunk lett azonnal rögtön étlap is. Az italunkat villámgyorsan megkaptuk egy kedves pincérnőtől,aki türelemmel kivárta míg választunk ebédet magunknak. Minden tökéletes volt az étel finom,meleg,díszes kellően elég. Az egész csapatnak sok sikert kívánunk sokáig,biztosan megyünk még.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
Internetes értékelésekre támaszkodva választottuk az utunkba eső Kökénydombi csárdát, s hamar bebizonyosodott, hogy nem véletlen a sok pozitív vélemény. Tágas parkoló várja az ide betérőket a főút melletti, remek elhelyezkedésű vendéglőnél. A stílus éppen olyan amilyennek egy csárdának lennie kell; nem vitték túlzásba zsúfoltsággal, mint ahogyan sok hasonló helyen előfordul.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Útban hazafelé Szegedről már sokszor elmentünk a csárda előtt, de eddig még soha sem tértünk be ide. Most is csak azért, mert az az étterem, ahova többször jártunk, bezárt. Azt kell mondanom, hogy rosszul tettük, hogy eddig elkerültük ezt a helyet. Kedves, udvarias fogadás, szuper ételek, nem túlzottan magas árak, ezek jellemzik a csárdát.
Salgótarján

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyári kirándulásunk szállása felé igyekezvén meg akartuk látogatni e romantikus éttermet. Nem csalódtunk. . . ,egy búbos kemence mellett foglaltunk helyet,udvarias,segítőkész személyzet fogadott minket nagyon jó ár-érték arányú és finom /házias/ ételekkel. Abszolút család/gyermek barát hely ez. Számomra nagy meglepetés. Ha lehetőségünk lesz rá visszatérünk.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 3.
Romantikus környezetben, udvarias, segitőkész személyzettel nagyon finomam elkészitett ételekkel várják a vendégeket. Az étel nagyon gusztán van tálalva, ize páratlan. Hangulatos a környezet. Aki egyszer betér, az visszatér. Ajánlom mindenkinek! Vonzó árakkal, izletes ételekkel, bőséges adaggal kinálják ételeiket.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
Már-már visszatérő vendégek vagyunk itt!Nagyon ízletesek az ételeik.A gulyásleves páratlan ízvilágot szolgál.A kiszolgálás nagyon figyelmes, vendégközpontúak!Az étterem nagyon hangulatos, retró stílusú!A kerthelyiségben egy jó kis játszótér található ahol a gyerekek jól érezhetik magukat!Csak ajánlani tudom!

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Remek környezet, kiváló vendéglátás. Az ételek mennyisége, minősége és tálalása "szem-szájnak ingere". Figyelemre méltó a fiatal személyzet kedves, profizmusa. Gratulálok a tulajdonosnak és a vezetőnek- remek csapatott építettek ki. Rendszeresen visszajárunk. Javaslom, mindig kérjék a napi ajánlatot (ezt csak mindig később adja elő a személyzet! ).

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 29.
Nagyon hangulatos a hely. Tetszett a berendezés a stílus. A személyzet kedves segítőkész, s hagyja a vendéget nyugodtan fogyasztani, de ha szükség van rá azonnal ott van. Mikor először ott voltunk akkor volt asztalfoglalásunk, minden elő volt készítve. Másodszor már többen mentünk és nem volt foglalásunk, de így is megoldották, hogy mind a heten kényelmesen egy asztalnál tudjunk ebédelni.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Azért adtam ezt a címet az értékelésemnek mert igazán meglepődtem. Egészen véletlenül találtunk rá de igazán bántam volna ha nem veszem észre az út melletti csárdát. Fenntartásokkal mentem be mert eddig igazán sok ízléstelen út menti étkező hellyel találkoztam. Ekkor ért a meglepetés. Igazi vidéki hangulat fogadott bent.

Legnépszerűbb csomagok Hódmezővásárhelyen és környékén
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
2020.10.20. - 2022.09.01.
Szent János Üdülőház
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Touring Faházak
2020.11.24. - 2021.11.25.
Dóm Hotel
Szeged
3 nap/2 éjszaka 9.988,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.01.01. - 2020.12.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitnesz sarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2021.01.31.
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.09.20. - 2020.12.20.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.09.06.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.738 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2022.04.30.

Szállodák Hódmezővásárhelyen és környékén
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Colosseum Wellness Hotel Hódmezővásárhely
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)

Kökénydombi Csárda HódmezővásárhelyX