Kökénydombi Csárda Hódmezővásárhely

6800 Hódmezővásárhely, Zölderdő u. 4.

Kökénydombi Csárda Hódmezővásárhely a térképen

Kökénydombi Csárda Hódmezővásárhely értékelése:

1. helyezett a 23 hódmezővásárhelyi étterem közül
18. helyezett Dél Alföldön - 887 étterem közül

csárda

Kökénydombi Csárda Hódmezővásárhely vélemények

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 8.
Véletlen tévedtünk a családdal a csárdába. De nagyon kedves kiszolgálást kaptunk. Asztalunk lett azonnal rögtön étlap is. Az italunkat villámgyorsan megkaptuk egy kedves pincérnőtől,aki türelemmel kivárta míg választunk ebédet magunknak. Minden tökéletes volt az étel finom,meleg,díszes kellően elég. Az egész csapatnak sok sikert kívánunk sokáig,biztosan megyünk még.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 21.
Internetes értékelésekre támaszkodva választottuk az utunkba eső Kökénydombi csárdát, s hamar bebizonyosodott, hogy nem véletlen a sok pozitív vélemény. Tágas parkoló várja az ide betérőket a főút melletti, remek elhelyezkedésű vendéglőnél. A stílus éppen olyan amilyennek egy csárdának lennie kell; nem vitték túlzásba zsúfoltsággal, mint ahogyan sok hasonló helyen előfordul.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
Útban hazafelé Szegedről már sokszor elmentünk a csárda előtt, de eddig még soha sem tértünk be ide. Most is csak azért, mert az az étterem, ahova többször jártunk, bezárt. Azt kell mondanom, hogy rosszul tettük, hogy eddig elkerültük ezt a helyet. Kedves, udvarias fogadás, szuper ételek, nem túlzottan magas árak, ezek jellemzik a csárdát.
Salgótarján

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyári kirándulásunk szállása felé igyekezvén meg akartuk látogatni e romantikus éttermet. Nem csalódtunk. . . ,egy búbos kemence mellett foglaltunk helyet,udvarias,segítőkész személyzet fogadott minket nagyon jó ár-érték arányú és finom /házias/ ételekkel. Abszolút család/gyermek barát hely ez. Számomra nagy meglepetés. Ha lehetőségünk lesz rá visszatérünk.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 3.
Romantikus környezetben, udvarias, segitőkész személyzettel nagyon finomam elkészitett ételekkel várják a vendégeket. Az étel nagyon gusztán van tálalva, ize páratlan. Hangulatos a környezet. Aki egyszer betér, az visszatér. Ajánlom mindenkinek! Vonzó árakkal, izletes ételekkel, bőséges adaggal kinálják ételeiket.

2015. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. április 12.
Már-már visszatérő vendégek vagyunk itt!Nagyon ízletesek az ételeik.A gulyásleves páratlan ízvilágot szolgál.A kiszolgálás nagyon figyelmes, vendégközpontúak!Az étterem nagyon hangulatos, retró stílusú!A kerthelyiségben egy jó kis játszótér található ahol a gyerekek jól érezhetik magukat!Csak ajánlani tudom!

2014. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Remek környezet, kiváló vendéglátás. Az ételek mennyisége, minősége és tálalása "szem-szájnak ingere". Figyelemre méltó a fiatal személyzet kedves, profizmusa. Gratulálok a tulajdonosnak és a vezetőnek- remek csapatott építettek ki. Rendszeresen visszajárunk. Javaslom, mindig kérjék a napi ajánlatot (ezt csak mindig később adja elő a személyzet! ).

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 29.
Nagyon hangulatos a hely. Tetszett a berendezés a stílus. A személyzet kedves segítőkész, s hagyja a vendéget nyugodtan fogyasztani, de ha szükség van rá azonnal ott van. Mikor először ott voltunk akkor volt asztalfoglalásunk, minden elő volt készítve. Másodszor már többen mentünk és nem volt foglalásunk, de így is megoldották, hogy mind a heten kényelmesen egy asztalnál tudjunk ebédelni.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Azért adtam ezt a címet az értékelésemnek mert igazán meglepődtem. Egészen véletlenül találtunk rá de igazán bántam volna ha nem veszem észre az út melletti csárdát. Fenntartásokkal mentem be mert eddig igazán sok ízléstelen út menti étkező hellyel találkoztam. Ekkor ért a meglepetés. Igazi vidéki hangulat fogadott bent.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 6.
A hely nagyon kellemes,alkalmas rendezvények lebonyolítására is. A gyerekek részére játszósarok a csárdán belül és játszótér van az udvaron. Az ételek, az italok minőségiek, vannak specialitások is. Az adagok bőségesek, de kérhető kímélő adag is. Ételallergiások, lisztérzékenyek is bátran felkereshetik, mert tudnak étlapról választani.

Legnépszerűbb csomagok Hódmezővásárhelyen és környékén
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköntös bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.15.
Colosseum Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 26.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.12.28.
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 13.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.16. - 2020.06.15.
Napsugár Hotel
Gyopárosfürdő
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2021.02.28.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.22. - 2020.12.29.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 7.975,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.05.31.
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 5.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.04.02. - 2020.12.31.
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.09. - 2021.04.30.
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.16. - 2020.11.01.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2021.03.31.
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2020.12.31.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.09. - 2021.04.30.

Szállodák Hódmezővásárhely környékén
Tisza Hotel Hódmezővásárhely
A palotás város szívében, Szeged főterén, a Széchenyi téren, 120 éves műemlék...
Colosseum Wellness Hotel Hódmezővásárhely
Húsvéti ünnepi hétvégi ajánlat (min. 3 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Kökénydombi Csárda HódmezővásárhelyX