Zsiga

Zsiga adatlapja

Seres Zsigmond vagyok.
Nagy családosként ritkábban tudunk utazgatni, étterembe járni ezért igyekszünk számunkra a legkedvezőbb ajánlatokat kihasználni.Szeretjük hazánk szép helyeinket felfedezni,megismerni közben új barátokat megismerni
Ez elég változatos, ugyan is több féle közlekedési lehetőséget használunk az idő és távolság fügvényétől. Gépkocsi-tömegközlekedés-vasút-kerékpár
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2016.10.06

Kiváló 2013. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Az itt eltöltött 1 hetünk igazán a tényleges pihenésünket szolgálta. Nagyon finomak és választékosak voltak az ételek. A szobánk tiszta és kényelmes volt. Tetszett a szálloda azon szolgáltatása, hogy lehet térítés mentesen bérelni kerékpárt és így a közelben lévő látványosságokat kis sportolással is fel lehet keresni.
Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
Csendes, tiszta, kellemes hangulatú étterem,gyors és udvarias kiszolgálással. Az ételek esztétikus felszolgálása és kitűnő minősége, bőséges mennyisége vissza csábító. Szívesen ajánlom másnak is. A belső dekoráció nagyon ötletes ée látványos megoldásokkal van elkészítve. A megközelítése is nagyon jó mint tömegközlekedéssel, mint autóval is.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Igazi phenésre való hely ahol ha nem ugrál az ember nyugodt csendes helyen tényleg kipihenheti magát.Az ételek kiválóak bőségesek a kiszolgálás kitünő.
Ráadásul a falakon csemegézni lehet a Bodrogi család szinházi és film művészeti fotóiból mely mint egy múzeumi látogatáson vettünk volna részt!