Hotel Aranypart Siófok

CE Plaza Hotel Siófok

Hotel Aranypart Siófok vélemények

Kiváló 2016. június 26.családjával járt itt
2016. június 23. jártunk itt a családommal. Nagyon kedves a
személyzet. Mosolygosak,fiatalok. A szalloda A épületeben voltunk elhelyezve. Klímás kényelmes szobák. Bőséges ételek. Tágas étterem. A partra lemehettünk egy törülközővel. A szálloda melletti parkolóban korlátozott számban lehet parkolni.
Kiváló 2015. február 22.gyerekekkel járt itt
Üdvözlöm önöket!
Mi tavaly nyáron a nagy családos Erzsébet program keretébe nyaraltunk ,maximálisan elégedettek voltunk ,remélem az idén is sikerül oda vissza mennünk :) ! Kedves ,megértő segítőkész emberek fogadtak minket ,az étterem valami fantasztikus ellátással rendelkezett, csak jót tudok mondani :) !
Hotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - Szórakozás/SportHotel Aranypart Siófok - Külső képHotel Aranypart Siófok - Belső
Átlagos 2014. november 4.családjával járt itt
Szeptemberben töltöttünk hat napot a hotelben a B épületben. A szoba kb. hatvanas évek stílusa. A takarítás lehetne alaposabb, foltos szőnyeg és kárpit. Mindezt ellensúlyozta s kiszolgálás a személyzet kedvessége és munkája. A szakácsok profik, az ízek isteniek. A városban ilyenkor már szinte semmilyen élet nincs este, tehát aki pihenni szeretne ősszel annak ideális. Ha újra mennék, valószínűleg inkább nyáron.
2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Összességében ár/érték arányban megfelelő. Nem kell tőle túl sokat várni. Kellemes kis hotel, bár a takarításra kicsit jobban is odafigyelhetnének. Összességében nem bántuk meg, hogy ezt a helyet választottuk. Nincs túl messze a központtól és a közelben lehet strandolni is. A reggeli minősége is jó.
Kiváló 2014. augusztus 21.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Királyi ételekben és kiszolgálásban volt részünk. A személyzet nagyon kedves a recepcióstól a takarítókig. Külön köszönet a felszolgálóknak a türelmükért, kedvességükért, odaadásukért. A szakácsok pedig fejedelmi ételeket készítettek, és mindig minden friss volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 6.a párjával járt itt
Még nem jártam a hotelben, de remélem, hogy visszajutok hozzájuk. Az épület nem a legmodernebb építésű, ennek ellenére mindent megtesznek ennek ellensúlyozására. Közvetlenül a Balaton partján van, ami játszótérrel is párosul, ez nagy előny. Programok minden nap vannak. Tetszett, hogy van fényterápia, szauna.
Hotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - Külső képHotel Aranypart Siófok - Környék
Kiváló 2014. július 1.családjával járt itt
Immár harmadszorra töltöttünk ott 5 illetve 4 éjszakát gyermekeimmel. Mindhárom alkalommal az Erzsébet programon keresztül nyaraltunk itt. Mi csodálatosan éreztük magunkat. A standard szobák is nagyon kényelmesek voltak. Az éttermi szolgáltatás pedig első osztályú volt,bőséges volt a választék és minden nagyon finom is volt. Mindenkinek ajánlom!
2014. június 29.a párjával járt itt
A hotel nem a legmodernebb, de ezt ellensúlyozza, hogy a Balaton partján fekszik, saját strandja van, és a személyzet igazán kedves, szolgálatkész. Kimondottan gyermekbarát játszótérrel, programszervezővel. Ami számomra hátrányos, hogy csak rokkant mopeddel tudok közlekedni, mely a lépcsőhöz szerelt, akadálymentesítésre szolgáló emelő szerkezetre nem fér rá.
Hotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - Környék
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Egy olyan hely, ahol szívesen nyaralnék minden évben. A személyzet minden tagja, akikkel találkoztam ötöst érdemel. Kedvesek, segítőkészek a recepción éppúgy, mint az étteremben. Klassz a szauna, a fény- és illatterápia. A szobákban személyenként polifoam kempingmatrac a napozáshoz nagyon jó ötlet. Tisztaság fogadott mindenhol.
Hotel Aranypart Siófok - EgyébHotel Aranypart Siófok - Külső képHotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - KörnyékHotel Aranypart Siófok - Környék
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Feleségemmel pihentünk a fent nevezett szállodában. Szerintem az első benyomás sokat számít! A recepción jól felkészített,fiatalos csapat lendületessen,kiválóan dolgozik. Az étterem tiszta,az ételek változatossak. A személyzet segítőkész.