2000 Szentendre, Pannónia u. 6/b

26. helyezett Budapest környékén - 879 étterem közül

magyar, nemzetközi
diétás ételek ...
magyar, angol
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték ...
Visa, EC/MC, Amex
Krusovice

El Mariachi Szentendre bemutatkozása

Éttermünkbe ellátogató kedves vendégeink kellemes mediterrán környezetben, színvonalas kiszolgálás mellett élvezhetik a hazai és a nemzetközi konyha egyedi ételválasztékát.

Kora tavasztól késő őszig a mediterrán teraszon működő grillkonyha ízvilágából és gazdag napi ajánlatokból választhatnak vendégeink. Késő őszi és téli programjaink között pedig borkóstolók és zenés műsorestek színesítik hétköznapjaikat.
Üzleti ebédek, vacsorák, családi rendezvények, fogadások, esküvők és állófogadások akár külső helyszínen történő lebonyolítását is vállaljuk.
Idén egy rendkívüli újdonságnak is helyet adunk, bortanfolyam indul éttermünkben gazdag borkóstolóval!
Látogasson el hozzánk!

El Mariachi Szentendre képei

El Mariachi Szentendre vélemények

boogi TOP étteremértékelő
2020. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Születésnapi rendezvényen voltunk. Alig fértünk el, párommal egyszerre nem tudtunk enni, csak felváltva, mert nem fértünk el. Máshol több hely volt, úgy tűnt, a végére kicsit bezsúfolták a székeket, hogy meglegyen a létszám. Tyúkhúsleves, rántott cuccok, natúr szelt rizzsel és petrezselymes krumplival, savanyúsággal. A tál alján találtunk egy kis párolt zöldséget is.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 3.
A szállásadónk adta a tippet, hol vacsorázzunk, mert már több vendége dícsérte a konyhát. Nem bántuk meg , hisz előételt, levest és főételt fogyasztottunk, melybe hiba nem volt. Férjemmel mindketten nagy inyencek vagyunk és tudunk különbséget tenni a jó ételek közöt. . . . . A párom szakács. . . . Nyugodtan mondhatom kiemelkedő volt minden étel.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Nyaralni voltunk Szentendrén, taxival mentünk le a városba enni, a taxisnak mondtuk, hogy hová kérjük a fuvart, annyi mondott: Jó választás. És valóban a volt. Kellemes kerthelyiségben ültünk le, az étlap nagyon bőséges volt, ha még maradunk pár napot, még szívesen megkóstolunk volna róla ezt-azt. A felszolgáló hölgy nagyon közvetlen és segítőkész volt, a várakozási idő az elvártaknak megfelelt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 19.
Értékelés [moderálva - a szerk. ] alapján kerestem helyet Szentendrén, és mivel éléggé késésben voltunk az ebédidővel, ezért nem bántam, hogy a HÉV-hez közel van ez az étterem. Az ételek kiválóan voltak elkészítve, jól eltalált ízekkel. Kellő választék, vidéki konyhánál meglepően nagy étlappal. A cseh kézműves csapolt sör is üdítő színfolt volt a Sopronihoz unódott torkunknak.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
Évek óta mindig csak átutazom Szentendrén, régen volt már okom megállni valahol. Most déltájt jártam erre, nézzünk be. . . útról látszik egy nagy kínai étterem mindig, nem kell nagyon kitérni, hát hajrá! Nehezen le is parkolok valahol, mert azért az nem egyszerű errefelé. Kínai étterem körüljárás, hát, eléggé úgy tűnik, hogy zárva van. . . hmmm. .

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Családi rendezvény alkalmával voltunk a helyen ebédelni egy szombat délután. Előre le volt egyeztetve minden. Mindenből azt kaptuk, olyan mennyiségben és minőségben, ahogyan azt gondoltuk. Az ára érték arány normálnak mondható. A belső tér kicsit nyomasztó, mert igen alacsony a belmagasság, de ettől függetlenül, kedves, családias. Amit kiemelnék, az a kiszolgálás!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Több alkalommal jártunk már az étteremben, csak felnőttek, gyerekkel együtt is. Tökéletes ételek, tökéletes kiszolgálás és profi tulajdonos. Nagyon hangulatos étterem, jó megközelítéssel, parkolási lehetőséggel. A gyermekek részére játék bekészítve. A kerthelység hangulatos, de rossz idő esetén az étterem benti része is.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 4.
Unokámmal kettesben szerettünk volna egy névnap utólag ebédet elfogyasztani. Így esett a választás az étteremre. Jó választás volt. Csendes, tiszta étterem. Gyors figyelmes, udvarias kiszolgálással. Az ételek esztétikus felszolgálása és kitűnő minősége, az adagok nagysága vissza csábító. Bátran ajánlom másnak is.

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 25.
Ünnepi hangulat, szentendrei sokadalom, csodás idő Az El Mariachiban a személyzeten kívül senki! Már ez intő jel kellet volna, hogy legyen. Az főleg, hogy a pincér megkérdezte foglaltunk e asztalt? Vajon mi szükség lett volna erre egy teljesen üres étteremben? Mi szeretjük a kalandokat . . . így helyet foglaltunk a "terasznak " nevezett gödörben, az utca szint alatt 2 méterrel.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem olyan rég jártunk a helyen. A hely berendezése nagyon ötletes, és a tisztasággal sem volt gond. Azonban sajnos az ételekkel mi nem voltunk megelégedve. A leves amit rendeltünk kissé savanyú volt, ezután desszertet kértünk volna, azonban azt az információt kaptuk, hogy sajnos elfogyott a palacsinta. Ilyen információt én személy szerint még egy étteremben sem kaptam, így kissé meglepődtünk.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.04. - 2021.04.04.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.225 - 19.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 21.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.633 - 21.757,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.03.16.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.04. - 2021.04.04.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.03.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.04. - 2021.04.04.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 25.449,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.

Szállodák Szentendre környékén
Libra Hotel Szentendre
Tó Wellness Hotel Szentendre
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Szentendre
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Május 1. (min. 2 éj)