Zsiros

Zsiros adatlapja

Regisztráció2013.06.07
Utoljára itt2016.04.20

Kiváló 2013. június 7.a párjával járt itt
Életem során csak kétszer voltam itt. De tavaly júniusban elutaztunk ide. A szálloda minden igényt kielégít, az erkélyünk a fürdőre nézett, és innen is gyönyörű kép tárult elénk. A személyzet nagyon segítőkész, az étel is kifogástalan volt. Tetszett, hogy a város szivében van és mindenhez nagyon közel.
Kiváló 2013. június 7.a párjával járt itt
Ez a szálloda nagyon új és szép. Örültünk, hogy rátaláltunk. A szobánk ablakáról a sétálló utcára lehetett látni, olyan volt mintha a Pesti Váci utcát néztük volna. Egy valami nem tetszett, hogy a wellnes használatáért elég sokat kellett fizetni. A szoba, fürdőszoba lenyűgöző volt, ragyogott a tisztaságtól minden.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Mi visszatérő vendégek vagyunk ebben a Hotelben. Ezért szerettük volna itt tölteni a Szilvesztert is. Minden nagyon szépen indult, csak a vacsorában csalódtunk! Véleményünk szerint a 2/3 részét a pincérek vissza vitték. De az éjfél utáni ételek már nagyon finomak voltak! Nagyon jó hangulat volt egész éjszaka!
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Hunguest Hotel Freya Zalakaros -