zsuzsi8

zsuzsi8 adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2020.07.16

2014. június 6.a párjával járt itt
A helyszín, a környezet, a szálloda kívülről nézve csodálatos! Sajnos a fürdőszobában folyamatosan terjengett a rossz lefolyó bűze! A manzárt szoba berendezése nem mondható praktikusnak! Rossz volt a hűtő, az ágynemű, a lepedő folyamatosan lecsúszott, az ágyak szétcsúsztak! A recepciós személyzet szolgálat- és segítőkész volt!
Kiváló 2022. szeptember 12.a párjával járt itt
Sajnos, minket senki előre nem tájékoztatott arról, hogy szombat este esküvő lesz! A hangos zene, a sok jövés-menés miatt szombaton vacsora után hazajöttünk! A Hotel nagyon kellemes, szuper volt az apartmanunk, jó a wellness, finomak az ételek és nagyon udvarias a személyzet mind a pultnál, mind az ételek felszolgálásnál!
Kiváló 2019. május 12.a párjával járt itt
Tavaszi pihenés

Párommal a napokban tértünk haza a szállodából! Remek volt, nagyszerűen éreztük magunkat! Nagyon tetszett a kiúszási lehetőség, a szaunák, a buzgárok, az élményzuhany! A rossz idő miatt sokszor egyedül úsztam a kinti medencében, ami roppantul tetszett! Kitűnőek voltak az ételek, jólesett a meleg, fűtött szoba.
Felhasználó fényképei:
Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros - Belenus Thermalhotel Superior Zalakaros -