zuzugabi

zuzugabi adatlapja

Regisztráció2017.08.22
Utoljára itt2017.08.22

Kiváló 2017. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve. Szép az épület, tiszták a szobák, szuper a wellnes,finomak az ételek. A szálloda személyzete kedves és szolgálatkész. Probléma megoldásban kiválóak. Amikor a csomagunkhoz tartozó masszázs időpont egyeztetésen kiderült, hogy nincs hely, aug. 20-án nincs masszőr, rögtön intézkedtek, és orvosolták a problémánkat.
2018. november 1.a párjával járt itt
A fürdő, a wellnes rész nagyon jó. A finn szauna távol esik a wellnesstől, nekünk ez problémás volt. A wellness csak 3-8-ig üzemel, a vacsora pedig csak 6-7-ig. Ez így rövid intervallum, nehéz összeegyeztetni. De egyébként jól éreztük magunkat.
2021. november 29.a párjával járt itt
A szobával meg voltunk elégedve. A fogadás, az ásványvíz, kávé, gyümölcs jól esett. A vacsora viszont kicsit kellemetlen volt. Nem kérdezték meg, mit kérünk inni. A harmadik napon is ugyanaz a maszatos terítő volt az asztalon. Biztosan emberhiány volt. A wellnessben elromlott a jakuzzi. Ezt csak az elsőt napon és a második napon délelőtt tudtuk használni.