Püspökladány

Püspökladány
Püspökladány - Karacs Ferenc MúzeumPüspökladány
PüspökladányPüspökladány

Püspökladány bemutatása

A Tiszántúl középső részén, Hajdú-Bihar megye nyugati határán, három tájegység: a Hortobágy, a Nagykunság és a Nagy-Sárrét találkozási pontján fekvő igazi alföldi város.
Nevezetességei: Püspökladányi Gyógyfürdő, Erdészeti Tudományos Intézet Kísérleti Állomása, Farkas-szigeti arborétum, Karacs Ferenc Múzeum, műemlékszerűen felújított MÁV-állomás.

Püspökladány és környéke legfrissebb értékelései

2022.09.06a párjával
Kiváló
Püspökladány központjában remek étterem. Ételek finomak, a menü is ízletes. Kiszolgálás kedves, barátságos. Ára megfizethető. Szívesen ajánlom bárkinek!
2024.04.16a párjával
Szörnyű
Sajnos a szálloda tulajdonos váltás miatt több hónapig zárva volt! Mi a második héten voltunk, de még nem voltak teljesen felkészülve a vendégek zökkenőmentes fogadására! A gyógykezelések beosztása elég nehézkesen ment! Kevés volt a szakember! Elutazás napján nem működöt a bankterminált, ki...
2024.04.14a párjával
Kiváló
Tisza-tókerülő kerékpáros túrán voltunk. És úgy gondoltuk mivel a 33-as út mellett hirdette magát az étterem nagy plakáton hogy betérünk. Nagyon szép tiszta színvonalas hely. Aránylag kedves pincérek kicsit nehézkesen indult de utána felpörgött 8-10 percet vártunk az étlapra.Szerintem pedig nem...

Püspökladány és környéke kedvelt szállásai

Véndiófa Vendégház Füzesgyarmat - Legjobb ár
132.000 Ft / 2 fő / 4 éj-től félpanzióval

Püspökladányi látnivalók (2)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Püspökladány és környékén

Hunguest Hotel Aqua-Sol HajdúszoboszlóHunguest Hotel Aqua-Sol, HajdúszoboszlóCsomagok már 27.000 Ft/fő/éj ártól
Fűzfa Hotel és Pihenőpark PoroszlóFűzfa Hotel és Pihenőpark, PoroszlóCsomagok már 24.000 Ft/fő/éj ártól
Hungarospa Thermal Hotel HajdúszoboszlóHungarospa Thermal Hotel, HajdúszoboszlóCsomagok már 25.200 Ft/fő/éj ártól
Hotel Járja HajdúszoboszlóHotel Járja, HajdúszoboszlóCsomagok már 12.075 Ft/fő/éj ártól