Kőmorzsoló óriás Püspökszentlászló

Kőmorzsoló óriás Püspökszentlászló
Kőmorzsoló óriás PüspökszentlászlóKőmorzsoló óriás Püspökszentlászló
Kőmorzsoló óriás PüspökszentlászlóKőmorzsoló óriás Püspökszentlászló

Kőmorzsoló óriás Püspökszentlászló bemutatkozása

Keressétek fel a Kőmorzsoló óriás fából készült, 3-4 méteres szobrát Püspökszentlászló és Hosszúhetény között az erdő szélén. A legenda szerint az óriás még a legnagyobb kősziklát is porrá tudja morzsolni!

Tókert Fogadó Nagymányok - Akciós nyári pihenés
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Kőmorzsoló óriás Püspökszentlászló vélemények

2055
Érdekes 2022. október 9.barátokkal járt itt
Ahogy a kolléganő írja, tényleg ott van, de nem ül, mert nincs mivel neki, de valahogy félbe van vágva, vagy bújik ki a földből, szóval, mindegy is az, A kisgyerekek örülnek neki, körülötte tágasabb tér van, lehet parkolni, innen kirándulni gyalog tovább, az óriás meg békésen viseli a megpróbáltatásokat, a vele fényképezkedő turistákat, a zsivajgó, őt cibáló gyerekhadat is.
Kőmorzsoló óriás Püspökszentlászló - Külső képKőmorzsoló óriás Püspökszentlászló - Külső képKőmorzsoló óriás Püspökszentlászló - EgyébKőmorzsoló óriás Püspökszentlászló - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 20.a párjával járt itt
Hosszúhetény felől Püspökszentlászló előtt az erdei út jobb oldalán üldögél ez a szelíd óriás. A környék egyik érdekessége, érdemes megállni és közelebbről szemügyre venni. Autóval és gyalog is megközelíthető.