városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Aqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló
Aqua Barbara Termálstrand PusztaszentlászlóAqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló
Aqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló

Rejtek Vendégház és Kisrejtek Apartmanház Lispeszentadorján - Napi ár önellátással
Napi ár önellátással
Ensana Thermal Sárvár

Aqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. július 11.a párjával járt itt
Juliusban gondoltunk egyet nézük meg zala megye furdőit ,az időjárás sem volt már tul meleg épp ideális a melegvizet élvezni
Egy idős ismerősünk ajánlotta ezt a fürdőt ,én elöször Zalanszentgrótot terveztem be
de hallgattam rá és de jol tettem:)Csodálatos környezetben egy felujított patyolat tiszta fürdőt találtunk, minden zöld minden ,parkosítás tökéletes, frissen vágott zöld fű sok büfé fák virágok,madarak, hamutartok, szemetesek mindenütt.
Aqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló - EgyébAqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló - EgyébAqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló - EgyébAqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló - Egyéb
Kihagyhatatlan 2020. augusztus 3.barátokkal járt itt
Céltudatosan mentünk felfedezni ezt a zalai dombok között megbúvó kis fürdőparadicsomot. Gyönyörűen kivitelezett fürdő, szép és tiszta medencék, jó és nagyon figyelmes kiszolgálás. Elegendő mennyiségű nyugágyak, padok teszik komfortossá a vendégek pihenését, minden nagyon ízléses. Karbantartott füves terület, sok árnyékot adó fa.