próbáljuk ki:)

Aqua Barbara Termálstrand PusztaszentlászlóAqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló a térképen

Kihagyhatatlan 2022. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. július 11.
Juliusban gondoltunk egyet nézük meg zala megye furdőit ,az időjárás sem volt már tul meleg épp ideális a melegvizet élvezni
Egy idős ismerősünk ajánlotta ezt a fürdőt ,én elöször Zalanszentgrótot terveztem be
de hallgattam rá és de jol tettem:)Csodálatos környezetben egy felujított patyolat tiszta fürdőt találtunk, minden zöld minden ,parkosítás tökéletes, frissen vágott zöld fű sok büfé fák virágok,madarak, hamutartok, szemetesek mindenütt.Öltöző wc nagyon tiszta !!Hihetetlen. Ilyet csak Ausztriaba láttam eddig!
Volt úszomedence, gyerekmedence gyógyviz ,müködő jakuzzi ,egy valami nem volt ,amitől amugy irtozom mégpedig tömeg!Kevesen voltak vasarnap nyitaskor ami akkora pozitivum volt hogy el sem tudom mondani
Árak átlagosak ,honlapon nézz utana -de amit kapsz érte az csillagos ötös ,mindent megér!3orat töltöttünk ott ,1 valamibe tudok belekötni az a lángos ,na az ehetetlen, olajos volt és orias meretű legalabb 70dkg!
Birkozok bányaszok nem maradtok éhesek az tuti.Büfé 3 is volt ugy láttam tisztasag mindenütt ,ahogy benéztem árak átlagosak ott is
Mindenképp menni akarok még és a kemping is érdekel !Jövőre v idén azt is kiprobaljuk !Engem meggyözött
Aqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló - EgyébAqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló - EgyébAqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló - EgyébAqua Barbara Termálstrand Pusztaszentlászló - Egyéb

Aqua Barbara Termálstrand további értékelései

2020.08.03barátokkal
Céltudatosan mentünk felfedezni ezt a zalai dombok között megbúvó kis fürdőparadicsomot. Gyönyörűen kivitelezett fürdő, szép és tiszta medencék, jó és nagyon figyelmes kiszolgálás.Elegendő mennyiségű nyugágyak, padok teszik komfortossá a vendégek pihenését, minden nagyon ízléses. Karbantartott...
Rejtek Vendégház és Kisrejtek Apartmanház Lispeszentadorján - Napi ár önellátással
Napi ár önellátással
2024.11.01-ig