Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty
9600 Rábapaty, Széchenyi u. 5.

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty a térképen

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty értékelése:

1. helyezett az 1 rábapatyi szállás közül
46. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1056 szállás közül

Akciós csomagok

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty bemutatkozása

A Joó Fogadó és Wellness Panzió a Sárvári Gyógyfürdőtől hat kilométerre található, Sárvár-Rábapatyon, ahol szobái és wellness-részlege nyugodt kikapcsolódást biztosítanak.

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty képei

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty vélemények

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Szép, tiszta, hütővel felszerelt, kellemesen meleg szobát kaptunk. 1-2 Konnektor a szobába (telefonok, laptop töltéshez) és pár fogas a fürdőbe (fürdőköpenyeknek), még jól jött volna, de összességében egy használható, barátságos szobánk volt. A félpanzió finom és bőséges volt minden nap. A szilveszteri büféasztalos vacsora különleges, ünnepi és szintén bőséges volt.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Visszatérő vendégként újra itt vagyunk a Joó fogadóan. Már a bejárati ajtón is felhívja a figyelmünket a ragacsok garmada - többek között, hogy ez egy "Lyones-es" hely. A tagok visszatérítést kapnak a költött összeg után. Minden a legnagyobb rendben volt (szoba, személyzet és a mini wellness részleg). Közel az osztrák határ, mégis mindenki negyon kedves.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A Fogadó remek,az udvara csodálatos szépen van elkèszítve,minden nagyon tiszta,a szoba úgyszintén,a tulajdonos Joó Tibor és Felesége nagyon kedves,baràtságos,a pincérek szintén különösen egy,sajnos a névét nem tudjuk csak annyit,hogy Sárváron lakik és kutyája van minden elismerés neki! ! A vacsora lenyűgöző, csodálatos magyar ízek, változatos,nagy adagok,minden elismerés!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Nagyon jól megközelíthető, csendes környezetben lévő szállás mely Sárvártól 6 km-re fekszik. Tiszta szobák, kellemes vízű belső medence várja a pihenni vágyókat. Mind a tulajdonos, mind pedig a személyzet kedves, segítőkész. Bármilyen probléma esetén maximális segítséget nyújtanak, melyért külön köszönettel tartozunk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
A szálloda elhelyezkedése könnyen megkőzelidhetö,finom ételek gyors kiszolgálás.A szobák kialakitása elfogadható de magasabb embereknek nem ajánlom nagyon mert alacsony a szobák mennyezete!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 13.
A húsvéti hétvégét töltöttük el a fogadóban a családdal öten. Nyugodt,csendes hely,kedves tulajdonosok és személyzet. A fogadó wellness részlege jól felszerelt,a szobák tiszták,kényelmesek,az étteremben az adagok emberesek és nagyon finomak,a kiszolgálás udvarias. Biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudjuk,hogy mások is próbálják ki a fogadó vendégszeretetét.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 26.
Kellemes pár napot töltöttünk a párommal a fogadóban.A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.Az éttermükben finom,bőséges és ízletes ételeket fogyaszthatunk.A welness részlegüket is igénybe vettük,ami tiszta és kultúrált volt.A szálláshellyel is megvoltunk elégedve.Jól éreztük magunkat.Köszönjük a fogadónak.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19.
Jártunk már ezen a remek helyen, már ismerősként tértünk vissza, de sikerült meglepetést okozniuk. Egyrészt mivel tovább fejlesztették a szolgáltatásaikat, másrészt, mivel nem adtak alább sem a barátságos vendégfogadásból, sem a konyha remekeinek elkészítéséből. Ismét volt szerencsénk megtapasztalni vendégszeretetüket, remek konyhájukat, de a wellness részleg a korábbinál még több élményt nyújtott kibővített szolgáltatásaival.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 2.
Különleges kis szállásra akadtunk, amikor Sárvárt vettük célba. A fogadó kb. 5 km-re van Sárvártól. Számunkra különleges élmény volt, hogy külön kis fürdőháza van, amely a belső udvarról nyílt. Amikor megérkeztünk rajtunk kívül más szálló vendég nem volt, így egyedül élvezhettük a kis fürdőházat.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A tulajdonosok és a személyzet is nagyon barátságos és figyelmes volt. A konyhájuk kimagaslóan jó,látszik a gazda odafigyelése és a profi=falusi konyhaszemélyzet. Külön említésre méltó a gazdasszony jó ízlése,a szobák és egyáltalán az egész fogadó ízléses és természetközeli szín-és formavilága. Családias,jó hangulatú hely,mindenkinek jó szívvel ajánljuk.

Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.15-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Kakadu
3 nap/2 éjszaka 12.950,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, koktéllal, arc- vagy talpmasszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Zala Springs Golf Resort
Zalacsány
2 nap/1 éjszaka 18.800 - 39.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a Batthyány Kastélyszálló wellness részlegének korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Németh Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 5.481 - 6.560,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Golf in Hungary Apartman
Bük, Bükfürdő
4 nap/3 éjszaka 3.597,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, szauna használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.27-ig
HoldLux Apartmanok
3 nap/2 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Abszolút Vendégház
2020.12.13. - 2019.12.13.
Spirit Hotel Thermal Spa
Akár 1 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.16-ig
Bötös Villa
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Rábapaty
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig

Szállodák Rábapaty környékén
Hotel Szieszta Sopron
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Palace Hotel  Hévíz
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Szilveszter (min. 2 éj)

RábapatyX