Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty
9600 Rábapaty, Széchenyi u. 5.

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty a térképen

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty értékelése:

1. helyezett az 1 rábapatyi szállás közül
18. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty bemutatkozása

A Joó Fogadó és Wellness Panzió a Sárvári Gyógyfürdőtől hat kilométerre található, Sárvár-Rábapatyon, ahol szobái és wellness-részlege nyugodt kikapcsolódást biztosítanak.

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty képei

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A szolgáltatások minden igényt kielégítettek. A tulajok és a személyzet minden tagja maximálisan segítőkész és barátságos. A hangulat családias. Az ételek kiválóak, s a szilveszteri mulattság is tökéletesre sikeredett! Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani akár átutazóban, akár bármilyen alkalomra vagy kikapcsolódásra is!!
2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Többet kaptunk, mint amire így is számítottunk. A Joó Fogadó ismertetője által családi tulajdonban lévő panzió-étterem egy valóban családias környezetet biztosított egy nyugodt helyen, viszont elérhető távolságban a frekventált Sárvártól. A tulajdonosok és a személyzet közvetlenek voltak. A szilveszteri csomag keretében (2019. dec. 29- 2020. jan 2.
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Szép, tiszta, hütővel felszerelt, kellemesen meleg szobát kaptunk. 1-2 Konnektor a szobába (telefonok, laptop töltéshez) és pár fogas a fürdőbe (fürdőköpenyeknek), még jól jött volna, de összességében egy használható, barátságos szobánk volt. A félpanzió finom és bőséges volt minden nap. A szilveszteri büféasztalos vacsora különleges, ünnepi és szintén bőséges volt.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Visszatérő vendégként újra itt vagyunk a Joó fogadóan. Már a bejárati ajtón is felhívja a figyelmünket a ragacsok garmada - többek között, hogy ez egy "Lyones-es" hely. A tagok visszatérítést kapnak a költött összeg után. Minden a legnagyobb rendben volt (szoba, személyzet és a mini wellness részleg). Közel az osztrák határ, mégis mindenki negyon kedves.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A Fogadó remek,az udvara csodálatos szépen van elkèszítve,minden nagyon tiszta,a szoba úgyszintén,a tulajdonos Joó Tibor és Felesége nagyon kedves,baràtságos,a pincérek szintén különösen egy,sajnos a névét nem tudjuk csak annyit,hogy Sárváron lakik és kutyája van minden elismerés neki! ! A vacsora lenyűgöző, csodálatos magyar ízek, változatos,nagy adagok,minden elismerés!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Nagyon jól megközelíthető, csendes környezetben lévő szállás mely Sárvártól 6 km-re fekszik. Tiszta szobák, kellemes vízű belső medence várja a pihenni vágyókat. Mind a tulajdonos, mind pedig a személyzet kedves, segítőkész. Bármilyen probléma esetén maximális segítséget nyújtanak, melyért külön köszönettel tartozunk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
A szálloda elhelyezkedése könnyen megkőzelidhetö,finom ételek gyors kiszolgálás.A szobák kialakitása elfogadható de magasabb embereknek nem ajánlom nagyon mert alacsony a szobák mennyezete!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 13.
A húsvéti hétvégét töltöttük el a fogadóban a családdal öten. Nyugodt,csendes hely,kedves tulajdonosok és személyzet. A fogadó wellness részlege jól felszerelt,a szobák tiszták,kényelmesek,az étteremben az adagok emberesek és nagyon finomak,a kiszolgálás udvarias. Biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudjuk,hogy mások is próbálják ki a fogadó vendégszeretetét.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 26.
Kellemes pár napot töltöttünk a párommal a fogadóban.A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.Az éttermükben finom,bőséges és ízletes ételeket fogyaszthatunk.A welness részlegüket is igénybe vettük,ami tiszta és kultúrált volt.A szálláshellyel is megvoltunk elégedve.Jól éreztük magunkat.Köszönjük a fogadónak.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19.
Jártunk már ezen a remek helyen, már ismerősként tértünk vissza, de sikerült meglepetést okozniuk. Egyrészt mivel tovább fejlesztették a szolgáltatásaikat, másrészt, mivel nem adtak alább sem a barátságos vendégfogadásból, sem a konyha remekeinek elkészítéséből. Ismét volt szerencsénk megtapasztalni vendégszeretetüket, remek konyhájukat, de a wellness részleg a korábbinál még több élményt nyújtott kibővített szolgáltatásaival.

Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal
Érvényes: 2020.12.28-ig
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 34.000,- Ft/család/éjszaka: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.12.27-ig
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.323 - 26.977,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.05.01-ig
Hotel Aqua Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.400 - 18.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.04-ig
Ibolya Apartman
Toldi Panzió
5 nap/4 éjszaka 4.688,- Ft/fő/éj ártól: wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, grillezési lehetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.26.
Józsi Bácsi Szállodája & Vendéglője
Szombathely
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, klíma és szobaszéf használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.20-ig
Hotel Ovit
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.29-ig
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
Fábiánics Kastély
Misefa
5 nap/4 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, biliárd és asztaltenisz használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.15-ig
Rábapaty
8 nap/7 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Rábapaty környékén
Wolf Panzió Sárvár
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Szuperakció (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)

RábapatyX