Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty
9600 Rábapaty, Széchenyi u. 5.

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty a térképen

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty értékelése:

1. helyezett az 1 rábapatyi szállás közül
38. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1084 szállás közül

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty bemutatkozása

A Joó Fogadó és Wellness Panzió a Sárvári Gyógyfürdőtől hat kilométerre található, Sárvár-Rábapatyon, ahol szobái és wellness-részlege nyugodt kikapcsolódást biztosítanak.

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty képei

Joó Fogadó Wellness Panzió Rábapaty vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A szolgáltatások minden igényt kielégítettek. A tulajok és a személyzet minden tagja maximálisan segítőkész és barátságos. A hangulat családias. Az ételek kiválóak, s a szilveszteri mulattság is tökéletesre sikeredett! Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani akár átutazóban, akár bármilyen alkalomra vagy kikapcsolódásra is!!
2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Többet kaptunk, mint amire így is számítottunk. A Joó Fogadó ismertetője által családi tulajdonban lévő panzió-étterem egy valóban családias környezetet biztosított egy nyugodt helyen, viszont elérhető távolságban a frekventált Sárvártól. A tulajdonosok és a személyzet közvetlenek voltak. A szilveszteri csomag keretében (2019. dec. 29- 2020. jan 2.
2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Szép, tiszta, hütővel felszerelt, kellemesen meleg szobát kaptunk. 1-2 Konnektor a szobába (telefonok, laptop töltéshez) és pár fogas a fürdőbe (fürdőköpenyeknek), még jól jött volna, de összességében egy használható, barátságos szobánk volt. A félpanzió finom és bőséges volt minden nap. A szilveszteri büféasztalos vacsora különleges, ünnepi és szintén bőséges volt.

grocceni TOP fotófeltöltő
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Visszatérő vendégként újra itt vagyunk a Joó fogadóan. Már a bejárati ajtón is felhívja a figyelmünket a ragacsok garmada - többek között, hogy ez egy "Lyones-es" hely. A tagok visszatérítést kapnak a költött összeg után. Minden a legnagyobb rendben volt (szoba, személyzet és a mini wellness részleg). Közel az osztrák határ, mégis mindenki negyon kedves.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A Fogadó remek,az udvara csodálatos szépen van elkèszítve,minden nagyon tiszta,a szoba úgyszintén,a tulajdonos Joó Tibor és Felesége nagyon kedves,baràtságos,a pincérek szintén különösen egy,sajnos a névét nem tudjuk csak annyit,hogy Sárváron lakik és kutyája van minden elismerés neki! ! A vacsora lenyűgöző, csodálatos magyar ízek, változatos,nagy adagok,minden elismerés!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 5.
Nagyon jól megközelíthető, csendes környezetben lévő szállás mely Sárvártól 6 km-re fekszik. Tiszta szobák, kellemes vízű belső medence várja a pihenni vágyókat. Mind a tulajdonos, mind pedig a személyzet kedves, segítőkész. Bármilyen probléma esetén maximális segítséget nyújtanak, melyért külön köszönettel tartozunk.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27.
A szálloda elhelyezkedése könnyen megkőzelidhetö,finom ételek gyors kiszolgálás.A szobák kialakitása elfogadható de magasabb embereknek nem ajánlom nagyon mert alacsony a szobák mennyezete!

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 13.
A húsvéti hétvégét töltöttük el a fogadóban a családdal öten. Nyugodt,csendes hely,kedves tulajdonosok és személyzet. A fogadó wellness részlege jól felszerelt,a szobák tiszták,kényelmesek,az étteremben az adagok emberesek és nagyon finomak,a kiszolgálás udvarias. Biztosan visszatérünk még és csak ajánlani tudjuk,hogy mások is próbálják ki a fogadó vendégszeretetét.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 26.
Kellemes pár napot töltöttünk a párommal a fogadóban.A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.Az éttermükben finom,bőséges és ízletes ételeket fogyaszthatunk.A welness részlegüket is igénybe vettük,ami tiszta és kultúrált volt.A szálláshellyel is megvoltunk elégedve.Jól éreztük magunkat.Köszönjük a fogadónak.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19.
Jártunk már ezen a remek helyen, már ismerősként tértünk vissza, de sikerült meglepetést okozniuk. Egyrészt mivel tovább fejlesztették a szolgáltatásaikat, másrészt, mivel nem adtak alább sem a barátságos vendégfogadásból, sem a konyha remekeinek elkészítéséből. Ismét volt szerencsénk megtapasztalni vendégszeretetüket, remek konyhájukat, de a wellness részleg a korábbinál még több élményt nyújtott kibővített szolgáltatásaival.

Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal, parkolással
Érvényes: 2022.02.28-ig
3 nap/2 éjszaka 8.503,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.02.28-ig
Napvirág Vendégház
Zsira
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 4.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.072 - 28.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, kedvezményekkel, gyermek szobával
Érvényes: 2021.06.30-ig
Civitas Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.275 - 13.571,- Ft/fő/éj között: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.03.18-ig
Caesar Panzió
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2021.06.01. - 2021.12.31.
Németh Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 8.358 - 15.932,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.29-ig
Hanság Vendégház
Kapuvár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jufa Vulkán Fürdő Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 21.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Mjus World Resort & Thermal Park
Körmend
2 nap/1 éjszaka 19.335 - 30.703,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, SPA részleg és fitness terem használattal, animációs programokkal és játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.04. - 2022.01.31.
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Rábapaty
4 nap/3 éjszaka 11.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig

Szállodák Rábapaty környékén
Palace Hotel  Hévíz
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyitás-Tavasz-Élmények (min. 2 éj)

RábapatyX