Remek!

Jankovich Kúria Wellness Hotel RácalmásJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás a térképen

Kiváló 2017. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. október 24.
Alapvetően szeretem a gyerekeket, de remek, hogy egyre több szálláshely figyelembe veszi, igazán kikapcsolódni gyerek zsivaly nélkül lehet. Itt minden hónapban egy hétvégén kizárólag felnőtteket fogadnak, így örömmel választottuk ezt a szállodát.
A hotel nagyon kellemes környéken, távol a város zajától helyezkedik el, de mégis karnyújtásnyira a Dunától, ami kiváló kirándulási lehetőséget nyújt akár kerékpárral, akár gyalog. Nagyon kellemes wellness részlege van, szauna-programok tekintetében már már a bőség zavara.
A szobánk (de-luxe) szép tágas, kényelmes, bőven volt pakolási lehetőség, a fürdőszobában is elfértünk. Az ágy kényelmes és kellően magas volt. Örömmel nyugtáztuk hogy a minibár benne volt az árban,jól jöttek az üdítők, ahogy a bekészített teák és kávéfőzési lehetőség is. A konyhával és az ételekkel is meg voltunk elégedve. A személyzet figyelmes, kedves, kézséges. Szívesen ajánlom mindenkinek a szállodát, és mi is vissza fogunk térni ide.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Jankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - KörnyékJankovich Kúria Wellness Hotel Rácalmás - Külső kép

Jankovich Kúria Wellness Hotel további értékelései

2023.09.25a párjával
A gasztronómia hihetetlen magasfokú. A hotelben a dolgozók kedvessége páratlan, pedig gyakorta élünk különböző szállodák szolgáltatásaival, de ilyenfokú kedvességgel, rugalmassággal és még sorolhatnám a pozitívumokat ritkán ill. talán még ezen a szinten nem is találkoztunk. Ajánlom mindenképpen!
2020.01.21a párjával
Kellemesen toltottunk 4 ejszakat decemberben a kuriaban.Az etelek finomak voltak.Kulonosen a reggeli volt izletes.A szilveszteri mulatsagon a Black velvet zenekar nagyon jo hangulatot biztositott.A szoba amiben el voltun szallasolva eleg kicsi volt,manszard ami a felkelesnel gondot...
2019.08.01csoporttal
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a szállóban. 24 fős csoporttal értkeztünk és minden flottul működött. Kéréseink mindig megoldóttak, nagyon rugalmasak. A wellnes részleg is nagyon jó. A személyzett kedves, kézséges. A tisztaság is rendben van. A kertbe nagy sétákat lehet tenni, nagyon csendes,...
Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös