Szeretünk ide járni

Cadran Pizzéria Pub RáckeveCadran Pizzéria Pub Ráckeve a térképen

Kiváló 2017. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2017. június 13.
Kedves étterembe járó Hölgy /Úr!
Rendszeres vendégek vagyunk barátaimmal,gyermekeinkkel látogatjuk az éttermet nap mint nap.Csak ajánlani tudom.
Nagyon nehezen szántam rá magam hogy bemenjek.A környék elit helyenként van számon tartva.De kellemesen csalódtam.Nagyon jó a kiszolgálás,kedvesek,udvariasak.Általában menüzni szoktunk,mindig finomak az ételek.
Pár apró hibát lehet tapasztalni ami a babaszoba használatára,tísztaságára vonatkozóan jegyeznék meg, amiről sem az étterem alkalmazottai,sem a túlajdonos nem tehet.
A babaszobával kapcsolatban nagyon szépen köszönjük hogy ingyenesen használhatjuk,igaz nincs rendszeresen takarítva,de nagyon nagy dolog hogy gyermekekkel tudunk önökhőz járni.Sajnos nem mindenki használja ésszel ezt a lehetőséget.Folyamatos a rongálás,széttörik a játékokat.Mivel rendszeresen ide járunk látjuk hogy tűnnek el játékok.A tegnapi nap folyamán észleltük, hogy egy egész ládányi építő fa játék eltűnt,ezt jeleztük is.
Én egy javaslatot tennék ezzel kapcsatban,mert valószínű hogy a felújítás után is ez lesz.Tegye fizetőssé a szoba használatát egy jelképes összeggel,kulcs használatával.
Eddig is biztos voltam benne hogy felnőtt tulajdonította el a játékokat.De mostmár teljesen bebízonyosodott a fa játékok súlyát,méretét illetően.
És nagyon sajnálom hogy ilyen előfordulhat!
Még egyszer köszönjük a kedves kiszolgálást és a lehetőséget hogy ide járhatunk!
Hangulat:Kiváló
Cadran Pizzéria Pub Ráckeve - Belső

Cadran Pizzéria Pub további értékelései

2023.07.28családjával
A felszolgáló kedves és türelmes volt, a kiszállítás gyors, a pizzák fenségesek. Jelenleg a legjobbak a környékről Lehet ezt még fokozni? Köszönjük, fogunk még rendelni.
2022.06.13családjával
Meglepöen gyorsan kaptuk meg a rendelésünket,ahoz képest amire számitottunk mert teltház volt.A minöség kiváló,ehez mérten az ár érték arány abszolut rendben van.A közelben van parkoló,annak ellenére hogy a városközpontban van az Árpád hiddal szemben.Szép ,rendezett ,tiszta és a felszolgálás is...
2021.08.29családjával
K... [moderálva - a szerk.] sokára hozták a kaját szabad helyek ellenére elküldik a vendégeket!a halászlé szinte ehetetlen!
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.14-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös