Csöni Étterem Ráckeve

Csöni Étterem Ráckeve
Csöni Étterem RáckeveCsöni Étterem Ráckeve
Csöni Étterem RáckeveCsöni Étterem Ráckeve

Csöni Étterem Ráckeve bemutatkozása

Ráckeve Dunapartjához közel, a városközpontban, kellemes környezetben található a családi vállalkozásként működő Csöni étterem. Éttermünket 1995. év végén nyitottuk meg. Nevét tulajdonosának labdarúgó becenevéről kapta. Az étterem belső hangulata és berendezése a mai kornak megfelelően van kialakítva.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Stáció Vecsés - Nyári csobbanás
Nyári csobbanás
2024.09.02-ig
Hotel Stáció Vecsés

Csöni Étterem Ráckeve vélemények

Szörnyű 2017. október 15.gyerekekkel járt itt
Három kisgyerekkel, babakocsival, vasárnap délben érkeztünk az étterembe, ahol egy mogorva pincér fogadott minket. Nem segített bejutni a babakocsival,pedig 2-3 lépcsőn kellett volna felemelni. Úgy nézett ránk, hogy az étvágyunk is elment tőle. Gondoltuk, leülünk a teraszon. Ott a nő kedves volt, viszont kisgyerekekkel veszélyes.
Csöni Étterem Ráckeve a térképen
2300 RáckeveSzent János tér 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely
H-V
magyar