Csöni Étterem Ráckeve
2300 Ráckeve, Szent János tér 3.

Csöni Étterem Ráckeve a térképen

Csöni Étterem Ráckeve értékelése:

2. helyezett a 12 ráckevei étterem közül
248. helyezett Budapest környékén - 904 étterem közül

borozó, étterem, bár, halászcsárda, vendéglő
magyar, olasz
magyar, német
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Soproni

Csöni Étterem Ráckeve bemutatkozása

Ráckeve Dunapartjához közel, a városközpontban, kellemes környezetben található a családi vállalkozásként működő Csöni étterem. Éttermünket 1995. év végén nyitottuk meg. Nevét tulajdonosának labdarúgó becenevéről kapta. Az étterem belső hangulata és berendezése a mai kornak megfelelően van kialakítva.Légkondicionált, füstmentes környezetben várjuk vendégeinket az év minden napján ahol csoportos rendezvények,nyugdíjas találkozó,osztálytalálkozó,szülinap,névnap,üzleti konferencia,termékbemutató lebonyolítását is vállaljuk.A hatvanfős étterem étlapján megtalálhatóak a magyaros jellegű ételek, helyi specialitások és a reformkonyha ételei egyaránt. Minden év Áprilisában megnyitjuk teraszunkat ahol reggelizhetnek melegszendvicset, lángost,virslit,debrecenit,rántottát, ham and eggs-et, mindennap helyben sütött sajtos finomságokat,bundás kenyeret. A mai uniós követelményeknek megfelelően 2003. óta ISO 9001-2000 , ISO 9001-2008 és HCCP minősítéssel rendelkezünk.

Csöni Étterem Ráckeve képei

Deszk
Battonya
Létavértes

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 22.
A Csöni étterem és kávézóba egy hideg, zimankós, de mégis szép vasárnap reggelen tértem be idén január végén, amikor már lélekben feladtam, hogy Ráckevén találok egy helyt mely nyitva van és adnak kávét vagy teát. A kiszolgálás nem volt túl kedves, sőt, inkább barátságtalannak mondanám. A beltér nem rossz, az étlapról is lett volna mit rendelni, de reggelivel vártak a barátaim Kinkunlacházán.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Ismertem a régi éttermet. Hosszu évek után, az" ittjártam. hu "oldalán tájékozódtam,hova menjünk,ami nekünk a legjobb lenne. Igy jutottunk el a Csönibe! Kellemes,világos, tiszta, pedáns minden. Kedves,udvarias, I. osztályu
kiszolgálásban volt részünk a sok-sok vendég ellenére. /2017. Karácsonya utáni napok voltak/. A rendelt ételek minősége kifogástalan.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
Három kisgyerekkel, babakocsival, vasárnap délben érkeztünk az étterembe, ahol egy mogorva pincér fogadott minket. Nem segített bejutni a babakocsival,pedig 2-3 lépcsőn kellett volna felemelni. Úgy nézett ránk, hogy az étvágyunk is elment tőle. Gondoltuk, leülünk a teraszon. Ott a nő kedves volt, viszont kisgyerekekkel veszélyes.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 13.
Hangulatos hely. Pincérünk (Tibor) javaslatainak köszönhetően nagy finom ételeket fogyaszthattunk. Párom kaphatott fél adagot a csirkemellből, én pedig egy finom hallé után lebirkóztam azt a belül omlós, kívül ropogós csülköt, amihez olyan finom házi mustár jár, hogy bár ne rendeltem volna külön salátát. Desszertnek megkóstoltuk a mákos lütyüt.
Ráckeve

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Nagyon szeretünk ide járni,rendszeres vendégek vagyunk a kávézó részen. Nagyon kedves a kiszolgálás,átrendezik az éttermet csak azért ha babakocsival megyünk be. Többszőr előfordul hogy ketten-három babakocsival. De ez nem jelent a hölgynek gondot. Már autómatikusan hozza a hölgy a kávémat. Jó a hangulat. Mindíg kedvesek a benn ülő vendégek is.
Debrecen

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ma hosszú sétát terveztünk Ráckevén. Abból kiindulva keressük a belvárost, hogy a templomokat nem a falu szélére telepítik, ezért a három
templomtorony által bezárt háromszöget célozzuk meg. Bejött. Csendes békés kisváros, de nagyon hangulatos. A hídon túl mindjárt a főutcára jutunk ki, balra a Szent János téren végre egy éttermet találunk, és nem pizzériát.

bernini TOP fotófeltöltő
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 9.
Kellemes környezetben, finomakat ettünk. Lazacot választottam a köretnek tálalt rizotto is nagyon finom volt. Előtte egy levest is ettem, az is jó választásnak bizonyult. A választék is jó volt az étlapon. A kiszolgálás is rendben volt, még tanácsokat is kaptunk a környék látnivalóival kapcsolatban. Ha újra Ráckevén járunk, szívesen ellátogatunk az étterembe.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem érkezésünkkor üres volt, kicsit tartottunk tőle, hogy ez valami negatívat jelenthet. Ellenben nagyon pozitívan csalódtunk. Levest, főételt nem fogyasztottunk, csak második fogást, de az kifogástalan minőségű és mennyiségű volt. A légkör kellemes, a felszolgáló nagyon kedves, udvarias, figyelmes, segítőkész volt, példaértékű, ahogy figyel a vendégekre.

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajánlás miatt tértünk be. Csak levest ettünk ami igen drága (gondoltuk tele van minden finomsággal)Nagyon sós volt, szinte ehetetlen, a grízgaluska szétmállós, a húsok szárazak, kemények és érződött, hogy felkockázva állhattak már a hűtőben.Rengeteg volt a légy, mindenre rászálltak. Nem is kértünk mást, soha többet nem jövünk ide.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 6.
A családunkkal tértünk be, farkaséhesen. Gyors kiszolgálás, HATALMAS adagok, a maradékot becsomagoltattuk. A halászlé, a haltál nagyon különleges volt. Az étterem belsőrésze a 30-as évek reklámaival, fotóival, hangulatával, nem poros boroskancsókkal van dekorálva. De a lényeg, hogy jót ettünk, ittunk, beszélgettünk. Nem volt olcsó, de finom volt, visszamegyünk máskor is.

Legnépszerűbb csomagok Ráckevén és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.242 - 21.257,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és fitneszterem használattal, karácsonyi vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.375,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.942 - 30.602,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.03.31.
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 33.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2022.04.28.
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.560 - 17.229,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2022.03.31.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 24.334,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.11.30.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ingyenes kávé és teafogyasztással, karácsonyi meglepetéssel, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.773 - 17.157,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.

Szállodák Ráckeve környékén
Thermal Hotel Visegrád Ráckeve
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)