2300 Ráckeve, Erdő u. 1.

H-CS 10:00-20:00
P-V 10:00-20:30
étterem, all inclusive, vendéglő
grill ételek ...
kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, étel elvitelre, háziállat bevihető ...
Különtermek:
Különterem kicsi - max. 25 fő
Különterem nagy - max. 60 fő
nincs

Leányvár Fogadó étterme Ráckeve bemutatkozása

Fogadónkban étterem, terasz, különterem és látványkonyha működik. A szobák az étterem fölött és az udvarból közvetlenül nyíló apartman és egy apartman faház. A fogadó körül 15 hektáros saját erdős terület található.
Reggeli igény szerint: 800 ... Tovább >>
Reggeli igény szerint: 800 Ft/fő.
Félpanziós ellátás: 3500 Ft/fő/nap.
Gyermekeknek 10 éves korig 50% engedmény.
A ráckevei termálfürdő (Aqualand) 9 kilométerre van.
A hozzánk kapcsolódó western lovas Rainbow Ranch 11,8 kilométer. Nyáron lovastábor gyerekeknek! Lovasoktatás, tereplovaglás!
Horgászási lehetőség saját horgásztavunkon!
A parkban bográcsozási lehetőség!
Mellettünk gokartpálya várja a vendégeket!
A fogadó Ráckeve külterületén van. Pontosabban az 51-es fő közlekedési út mellett, Kiskunlacháza és Dömsöd között, a 44,6 kilométerszelvénynél.
Az 51-es főúton 400 méterrel a fogadó előtt előjelző tábla van. A parkoló elején sötétedés után a fogadót kivilágított nagy kés-villa reklám jelzi!
Szobatípusok és árak:
- Fogadó feletti szobák: 3 darab franciaágyas, 3 darab külön ágyas + társalgó, hűtőszekrény, vízforraló 7000 FT+ifa.
- Lona apartman: 3 darab kétágyas szoba, minikonyha, 2 tusoló, WC. Pótágyazható 6 főre: 22 000 Ft+ifa, 8 főre: 25 000 Ft+ifa.
- Apartman faház: 2 darab kétágyas szoba, nappali, minikonyha, tusoló, WC. 14 000 Ft+ifa.

Leányvár Fogadó étterme Ráckeve képei

Szállások Ráckeve városában
Wellness csomagok Ráckeve városában

Leányvár Fogadó étterme Ráckeve vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 7.
Vasárnapi svédasztalos ebédre mentünk be nem tervezve (másik helyre akartunk menni de az katasztrófa volt) a Leányvár fogadó étterembe. Nem bántuk meg és ezentúl ha arra járunk mindig ide fogunk betérni! Hatalmas választék, finom ételek, elfogadható áron. Az étterem hangulata kellemes, tiszta, az asztalokon virág.
Ráckeve

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Kedves étterembe járó Hölgy /Úr! Erről az étteremről mit mondhatnék? ! Nem biztos hogy az én véleményem lesz a mérvadó az étterem választásnál. De elmondom a véleményem pörköltet ettem,csak csontot kaptam. A burgonya nem volt eléggé megfőzve. De a karamellás flan isteni finom volt. Nekem picit régimódi a stílusa az étteremnek. De lehet hogy valaki pont ezt szereti.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Nagy kedvenc ez a hely, ha erre fele jarunk soha nem hagyjuk ki. Isteni steak, barati kiszolgalas, normalis arak. Imadjuk!!! Senki ne hagyja ki!

2013. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátainkat hoztuk haza a reptérről, éhesek voltunk, szimpatikus helynek tűnt, így megálltunk enni. . Kár volt. . Az egyik köretnek friss salátát kértünk, amit kaptunk az kb. már egy hete pihent a hűtőben; a petrezselymes burgonya szárított petrezselyemből éa félig főtt burgonyából készült. Az étel íztelen, mennyiség jóval kevesebb, mint ahogy vártunk, a kiszolgálás pocsék.

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaimmal ellátogattunk múlt szombaton a nevezett intézménybe valami halas ételt enni. A halászlé egész jó volt, hanem a "harcsapaprikás" egész érdekesre sikerült. Ott kezdődött, hogy nincs harcsa, ezért helyette pontyból készítették. Magától az ételtől nem voltunk hasraesve, a tészta összeragadt és nem friss volt, az adag méretétől sem zengenék ódákat.
Kiskôrös

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Úgy hozta a jó sorsunk,hogy eltölthettünk egy vacsorát és egy éjszakát itt. Az ételekről annyit,hogy ugyan a látványkonyha választéka óriásinak mondható,a fűszerezés,illetve annak hiánya tönkrevágta az ételeket. A legtöbb,amit kóstoltunk,minimum sóért kiáltott. . . Mert hiába óriási a választék,ha ízetlen lesz a végeredmény.

Legnépszerűbb csomagok Ráckevén és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.242 - 21.257,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 16.475,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.03.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, ingyenes kávé és teafogyasztással, karácsonyi meglepetéssel, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2020.12.27.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.773 - 17.157,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.

Szállodák Ráckeve környékén
Thermal Hotel Visegrád Ráckeve
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)